Yazarlar Astroloji
Magazin:
Magazin

Ali Ağaoğlu kızı Sena'yı evlendiriyor

22 Aralık 2016 Perşembe 09:28
Ali Ağaoğlu kızı Sena'yı evlendiriyor

Ağaoğlu Şirket Grubu başkanı olan Ali Ağaoğlu biricik aşkım dediği 23 yaşındaki kızı Sena'nın önceki akşam kınasını yaptı.Kına gecesinde oldukça duygusal anlar yaşandığı görüldü.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, biricik kızı Sena'yı evlendiriyor… Ünlü işadamının 'tek gerçek aşkım' dediği kızının kınası, önceki akşam Four Seasons Istanbul at the Bosphorus'ta düzenlendi. Yaklaşık 150 davetlinin katıldığı görkemli gecede hiçbir detay atlanmadı. Ağaoğlu'nun eşi Semra Ağaoğlu'ndan olan kızı Sena'nın Türk gelenek ve göreneklerine uygun gerçekleştirilen kınası oldukça

* 23 yaşındaki Sena'yı evlendirecek olan Ağaoğlu'nun kızına kına hediyesi beşi bir yerde oldu.

* Damadıyla birlikte kınanın yapıldığı salona gelen Ali Ağaoğlu, oldukça heyecanlıydı. Ağa, kısa bir süre kaldığı kına töreninde hem eğlendi hem de duygusal anlar yaşadı.renkli anlara sahne oldu.

BABADAN BEŞİ BİR YERDE 

Ünlü işadamı, damadı Koray Kırcal ve oğlu Alican Ağaoğlu'yla kınaya sürpriz bir baskın yaptı. Duygusal anların yaşandığı bu özel gecede Ali Ağaoğlu'nun zaman zaman gözleri dolarken, işadamı daha sonra kızı ve damadıyla dans etti. Gece boyunca davetlilerle yakından ilgilen işadamı, kızı Sena'ya kına hediyesi olarak beşi bir yerde taktı. Koray Kırcal ile 24 Aralık'ta nikah masasına oturacak olan Sena Ağaoğlu ise kına gecesi için tercih ettiği Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad imzalı kırmızı kıyafetiyle göz doldurdu.

23 yaşındaki genç kız, gece boyunca tüm şıklığı ve güzelliğiyle göz kamaştırdı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İdeal Halı ile Mükemmel Bir Eve Kavuşun
Ev dekorasyonu içerisinde tamamlayıcı bir görev üstlenen halı, aynı zamanda soğuk kış günlerinden olumsuz...

Haberi Oku