Yazarlar Astroloji
Magazin:
Magazin

Aleyna Tilki'ye gece kulübü konserleri yasaklandı

22 Ekim 2016 Cumartesi 08:58
Aleyna Tilki'ye gece kulübü konserleri yasaklandı

Son zamanların en tartışılan isimlerinden birisi olan Aleyna tilki henüz daha 16 yaşında olması nedeniyle gece kulüplerinde şarkı söylemesi Valilik tarafından yasaklandığı açıklandı.

Yaz aylarında "Cevapsız Çınlama" adlı şarkı ile milyonlarca kişinin dinlemesini ve svilmesini sağlayan 16 yaşındaki Aleyna Tilki çıkmış olduğu gece kulüplerindeki konserler nedeniyle eleştirilmeye devam ediyor. 16 yaşında olması nedeniyle bir çok kişi tarafından gece kulüplerine çıkması yanlış bulunuyor.

Aleyna Tilki sosyalm medyada bir çok kez eleştirilmesinden sonra ise bir şokta İstanbul Valiliğinden geldi. Dün akşam Beyoğlun'da sahneye çıkacak olduğu sırada valilik tarafından yasak geldi. 21 Ekim'de yapılması planlanan konserde İstanbul Valisinini sahneye çıkması için izin belgesi için başvurulmuş fakat Aleyna Tilkinin çıkacağı duyulması üzerine valilik tarafından konsere izin verilmemiştir.

16 yaşında olan Aleyna Tilki yaşı nedeniyle bir çok konserde sorun yaşadığını ve bununla ilgili olarak bir çok mecrada eleştiriler alması ile oldukça sinirlendiği görüldü.Gece kulüplerine ailesinin izni olduğu hatta ön koltukta ailesinin gelerek kendisini dinlediğini söylemiş olsa da şuan için gece konserlerine valilik tarafından izin çıkmayacağı görünüyor. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İdeal Halı ile Mükemmel Bir Eve Kavuşun
Ev dekorasyonu içerisinde tamamlayıcı bir görev üstlenen halı, aynı zamanda soğuk kış günlerinden olumsuz...

Haberi Oku