Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Zonguldak belediye başkanı esnaf tarafından rehin alındı

21 Eylül 2016 Çarşamba 07:15
Zonguldak belediye başkanı esnaf tarafından rehin alındı

Zonguldak'ta şiddetli yağan yağmur hayatı adeta felç ederken yağmur kısa süre içerisinde bir iş merkezi ve dükkanları su altında bırakırken olay yerine gelen belediye başkanı Muharrem Akdemir esnaf tarafından temizlik ekibi gelene kadar rehin alındı.

 Yurdumuzun bir çok yerinde şiddetli yağmurlar etkisini gösterirken Zonguldak'ta gece saatlerin başlayan yağmur etkisini kısa sürede gösterdi.Gazipaşa caddesi üzerinde yer alan bir iş merkezi ve dükkanları yağmur suları tarafından su altında kalırken esnafın tepkisi oldukça yüksek oldu.

Zonguldak Belediye Başkanı olan Muharrem Akdemir kısa süre içerisinde olay yerine gelirken esnafın tepkisine maruz kaldılar.Aniden bastıran yağmur ile araçlar yollarda mahsur kalırken bir çok iş yerinide su bastı.Esnaflar dükkanlarını basabn suyu temizlemek için seferber olurken Zonguldak Belediye Başkanına da tepki gösterdiler.

Muharrem Akdemir'i göreve davet eden esnaf başkan Akdemir'in ekipleri araması sonrasında Emral çarşısından çıkan Muharrem Akdemir bir esnafın "Gidemezsiniz ekip gelsin öyle gidin" şeklinde tepkisi ile rehin alındı.Olay yerine gelen ekipler sonrasında Başkan Muharrem Akdemir bölgeden uzaklaşabildi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bahçe Kapısı İçin Motorlar Nice'de
Bahçeli evde oturanlar, apartman sakinleri ya da işletmeler için her açıdan kontrolleri ellerinde tutmaları...

Haberi Oku