Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

YÜZ TEMİZLEME JELİ

12 Ocak 2017 Perşembe 17:01
YÜZ TEMİZLEME JELİ

Makyaj, yüzdeki küçük çaplı kusurları kapatırken, bir yandan da makyaj malzemelerinin içeriğinde bulunan kimyasal maddeler cilde oldukça zarar vermektedir. Dolayısıyla yapılan makyajların bir an önce yüzden temizlenmesi gerekmektedir.

Makyaj, yüzdeki küçük çaplı kusurları kapatırken, bir yandan da makyaj malzemelerinin içeriğinde bulunan kimyasal maddeler cilde oldukça zarar vermektedir. Dolayısıyla yapılan makyajların bir an önce yüzden temizlenmesi gerekmektedir. Cildimiz koruyucu elbisemiz, bu elbisenin günlük temizliğine önem gösterdiğimiz gibi makyaj temizliğine de önem vermemiz ve bunu nasıl yapacağımızı bilmemiz gerekmekte.

Cilt Temizliğinin Önemi

Cildimizin güzelliğini ve sağlığını günlük temizliğine borçluyuz. Daha da güzelleşmek için makyaj yapıyorsak, bu makyajın temizlenmesiyle cildimizin nefes almasını sağlıyoruz. Makyaj temizlemenin en sağlıklı yolu ise yüz temizleme jelleri kullanmak suretiyle yapılan temizliktir. Bu sayede cildin lipit tabakasını zedelemeden ve PH değeri değişmeden bu temizlik yapılabilmektedir.

Makyaj Mutlaka Temizlenmelidir

Cilt temizliği özellikle günlük makyaj kullanan kadınlar için son derece önem kazanır. Temiz olmayan bir cilt hem daha kolay yağlanmakta, hem de dengesini kaybederek yüzde bozulmalara yol açmaktadır. Günlük yaşam şartları, yapılan makyaj, toz, yağ ve kir yüzdeki gözenekleri kapatmakta ve nefes almasını engellemektedir. Su ve sabun ile sağlıklı bir şekilde temizlenebilen cildimiz, aynı zamanda kapanan gözeneklerinin de açılabilmesi için derinlemesine bir temizliğe tabi tutulması şarttır. Yüz Temizleme jelleri, cilde nüfuz ederek kapanmış olan gözenekleri kolaylıkla açmakta, cildi ferahlatmaktadır. 

Yüz Temizleme Jeli cilde yapışmış olan kirleri ve yağ tabakasını söküp atmakta, ölü hücreleri temizleyerek derinin kendisini yenilemesini sağlamaktadır.Bu sağlıklı jeller sayesinde yüzde sivilce oluşması engellenir. Siyah noktaları temizler, kendinizi yeni doğmuş gibi hissetmenizi sağlar. 

Moda hakkında tüm haberleri okumak için tıklayın

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku