Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Uluslararası Travnik Üniversitesi

08 Nisan 2017 Cumartesi 16:53
Uluslararası Travnik Üniversitesi

Lisans ya da yüksek lisans için yurtdışında okumak özellikle dünyaya açılmayı düşünüyorsanız çok önemlidir. Çünkü farklı insanlar ve farklı dünyaları tanırsınız ve size tahmin edemeyeceğiniz avantajlar sunar.

Lisans ya da yüksek lisans için yurtdışında okumak özellikle dünyaya açılmayı düşünüyorsanız çok önemlidir. Çünkü farklı insanlar ve farklı dünyaları tanırsınız ve size tahmin edemeyeceğiniz avantajlar sunar. En basitinden yabancı dil eğitimi için bulunmaz bir fırsattır. Ya da farklı akademik etkinliklere katılmak, daha farklı bilimsel faaliyetler, seminerler gibi işlerde kendinizi geliştirebilirsiniz. Ancak tüm bunları isterken bir yanda da aile bütçenizi zorlamak istemiyor olabilirsiniz ya da yabancı bir ülkede okumaktan tedirgin olabilirsiniz. Oysa Uluslararası Travnik Üniversitesi size tüm bu sorunlardan uzak, kaliteli bir eğitimin kapılarını açıyor. Üstelik Avrupa ile işbirliği yaparak öğrencilerine Avrupa tecrübesi ve kalitesinde eğitim de sunuyor.

Travnik’te Okumak

Uluslararası Travnik Üniversitesi mezunlarına iki büyük avantaj sunar. Bunlardan birisi Europass programıdır. Europass programındaki temel amaç, mezunların tüm Avrupa içinde geçerli bir yeterlilik ve öz geçmiş dosyası oluşturmasını sağlamaktır. Bunun için de 5 farklı belgeyi toplamanız gerekir. Zaten öz geçmiş ve dil pasaportunu kendiniz hazırlıyorsunuz. Diğer üç belgeyi Uluslararası Travnik Üniversitesi sizin için hazırlıyor. Bu belgelerden en zor olanı “Europass Hareketlilik Eki” olan belgedir. Bunu alabilmek için farklı bir ülkeye gidip orada resmi olarak akademik bir çalışmada bulunmalısınız.

Hareketlilik ekini karşılıklı iki kurum ortak doldurduğu için Uluslararası Travnik Üniversitesi, başka ülkelerdeki kurumlarla ve ülkelerle çeşitli anlaşmalar yapar ve ortak projeler yürütür. Bu sayede en zor belge için size büyük kolaylık sağlamış olur. Size sunulan diğer kolaylık bir kolaylık mavi diplomadır. Mavi diploma tüm Avrupa birliği ve birçok Avrupa Birliği Aday Ülkesinde, ülkemizde dahil, geçerli ve kabul edilen bir diplomadır. Bu iki fırsatla Avrupa ülkelerinde istediğiniz yerde çalışabilir ya da kendi işinizi kurabilirsiniz. Üstelik tüm bunların yanında yüksek lisans ya da doktora tercihleriniz için de Uluslararası Travnik Üniversitesi sizlere kolaylıklar sağlar.

 
Tezli ya da tezsiz olsun fark etmez, yüksek lisans için bir yıl süren eğitim için 4500 € ödersiniz. Ya da doktora eğitimi için 3 yıl okursunuz ve yıllık 5000 € ödersiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi; İşletme Yönetimi, Muhasebe Finans ve Denetim, Pazarlama ve Ticaret, Bankacılık ve Sigortacılık, Eğitim Yönetimi, Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği, Uluslararası Kamu Hukuku, Ceza Hukuku alanlarında yüksek lisans ya da doktora imkânı sunar. Ayrıca Uluslararası Travnik Üniversitesi; Makine, Mimarlık, İnşaat, Hukuk ve Elektrik bölümlerinde Türkçe eğitim desteği sunarak zaten zorlu olan bazı derslerde daha da kolaylık sağlıyor. Üstelik hayat şartları Travnik şehrinde oldukça uygun seviyelerde seyrediyor. Hatta aylık 350 Euro ile öğrenciler tüm masraflarını karşılayabiliyorlar.

25 yıldır sizleri yurtdışı eğitimle buluşturan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak aklınızdaki tüm soruları cevaplamak için sizleri ofislerimize bekliyoruz. Bosna Hersek ve Travnik şehirleri, eğitim sistemi ve her sorunuza aradığınız cevabı bulabilirsiniz.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku