Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Türkiye'ye giriş yapan cipten suikast silahları çıktı

22 Ekim 2016 Cumartesi 09:15
Türkiye'ye giriş yapan cipten suikast silahları çıktı

Şüphe üzerine lüks bir cip Bulgaristan'dan Türkiye sınırlarına giriş yapmış olduğu sırada durduruldu ve araç içerisinde yapılan aramalarda çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildiği belirtildi.

Bulgaristan'dan Türkiye sınırlarına Dereköy gümrük sahasından giriş yapan H.G yönetiminde olan bir lüks cip ekiplerin şüphe üzerine durdurması sonucunda cip içerisinde aramalar yapıldı. Dedektör köpeklerininde katılımı ile yapılan aramalarda aracın kapı bölgemerlnde seri numaraları silinmiş 3 adet dipçikli kalaşnikof bulundu.

Kapı bölmelerinde çıkan silahlar sonrasında taban süpürgeliğinin iç ve göğüs kısımlarında da seri numaraları silinmiş 3 Glock,1 uzi, 5 CZ marka tabanca ve bunlara ait olmakta olan 24 yedek şarör ve 34 tabanca mermisi ile 399 kalaşnikof mermisi bulundu.

Yapılan bu aramalar sonucunca Bulgaristan plakalı cip x-ray taramasından geçirilerek bagaj hopörler izinede zulalanmış bir şekilde sıikast silahlarına ait olmakta olan mermilerinde ele geçirildiği belirtildi.Olay'da araç sürücüsü olan H.G ekipler tarafından gözaltına alındı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bahçe Kapısı İçin Motorlar Nice'de
Bahçeli evde oturanlar, apartman sakinleri ya da işletmeler için her açıdan kontrolleri ellerinde tutmaları...

Haberi Oku