Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Trafik sigortalarına yüzde 500 zam

09 Kasım 2015 Pazartesi 06:49
Trafik sigortalarına yüzde 500 zam

Bu yıl zorunlu trafik sigortalarına oldukça büyük zamlar gelirken Batman'da ise zamlar yaklaşık olarak yüzde 500 değerinde arttığı görüldü.

Araç sahipleri tarafından yılda 1 kez ödenen zorunlu trafik sigortları bu yıl oldukça yüksek ve git gide artmaya devam ediyor. Yaklaşık yüzde 100 lük bir zam gelen trafik sigortalarına araç sahipleri büyük tepki gösteriyor.

Batman'da bunun bir örneği yaşandı ve gecen sene zorunlu trafik sigortası için 700 TL veren vatandaş bu sene karşısını 5.000 TL poliçe çıkınca adeta şok oldu. Yapılan kazalarda poliçeinin fiyatının artmasına neden olurken adeta trafikte araça sigorta yaptırılmaz hale geldi. Trafik sigortasını yaptırmayınca da ceza ile katlanan poliçe fiyatı daha da uçuk rakamlara ulaşabiliyor.

Batman'daki vatandaş bunun için ne gerekiyorsa yapacağız eylemler yapıp bu fiyatları protesto edeceğiz dedi. Bu sene kim olursa olsun trafik sigorta ücretleri ciddi bir şekilde arttı bunun nedeni ise bir kaç sigorta şirketinin batması ve devlet sigorta şirketlerine fiyatları sizler belirleyin demesi oldu.

Seçim sonrası zorunlu trafik sigortalarına el atılacağı söylenmiş ki trafik sigortası yaklaşan vatandaşlara şok olmaya hazır olmanızı söyleyebiliriz. Gecen senelerde çıkan 200-300 liraları unutmanızı 600 lira gibi rakamlar çıkabileceğini sizlere söyleyebiliriz.

 Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku