Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Teknolojinin Yeni Yüzü

21 Kasım 2015 Cumartesi 07:20
Teknolojinin Yeni Yüzü

Teknoloji'nin gelişmesi ile artık kim ne kadar mutlu kim ne kadar mutsuz bunları dahi öğrenmiş oluyorsunuz.

Teknolojinin Yeni Yüzü

Teknoloji'nin gelişmesi ile artık kim ne kadar mutlu kim ne kadar mutsuz bunları dahi öğrenmiş oluyorsunuz. İstediğiniz hemen her gelişmeyi anında öğrenme şansına da artık yeni teknoloji ile sahipsiniz. Hemen her alanda gelişme gösteren bu teknoloji artık ölmüş olan birinin fotoğrafı sayesinde o dönemde ne kadar mutlu imiş bunu dahi ölçmüş oluyor. Bu şekilde artık hemen her şey daha kolay bir biçimde öğrenilmiş oluyor. Sürekli yenilik yaşayan insanlar için bu son derece iyi bir gelişme demek oluyor. Sürekli değişim yaşamak hemen herkesi daha iyi bir yaşama götürüyor. Çıkan bu gelişmelerden ne kadar yararlanıp yararlanmamak ta artık sizlere kalmış oluyor. Kaliteden yararlanmak istediğiniz ve maddi gücünüz yettiği kadar yararlanıyorsunuz.

Yenilikler için de anında haberdar olama artık daha kolay diyebiliriz. Bunun nedeni de sadece bir tık ile telefon yada bilgisayardan öğrenme sansınızın olmasıdır. Mesela yüz tanıma ürünlerinde artık günümüzde bir hayli gelişme gösterdi de diyebiliriz. Bu yüz tanıma ifadeleri ile artık daha güvenli bir biçimde istediğiniz şifreleri ev kapınıza dahi koyup açabiliyorsunuz. Mükemmel olan bu güvenlik çemberi artık sizler için vazgeçilmez olacakta diyebiliriz. Yüz tanıma ile alakalı bir fotonuzu koyup o anki mutluluk seviyenizi de ölçtürme şansına sahipsiniz. Sürekli bir gelişme gösteren teknoloji daha da iyisi için sürekli çalışma sağlamaktadır.

Artık ne kadar mutlu olduğunuzu da ölçmek gayet kolay bir uygulama diyebiliriz. Kendi internetiniz sayesinde evinizdekibilgisayarınızdan bu uygulamayı kullanabilir ve istediğiniz kişi için bu uygulamayı yapabilirsiniz. Yaptığınız bu uygulama ile mimiklerinizin ne denli mutlu olduğu algılanır ve bu şekil de sürekli bir uygulama mevcut olur. Mesela bu uygulama vefat etmiş olan kemal Sunal’a uygulanmış ve sonuçlar ortaya çıkarılmıştır. O anda ne kadar mutlu olduğu mimik hareketlerinden ölçülmüştür. Hüzünlü bir anda da ne kadar hüzünlü olduğunuzu ya da ailenizin ne kadar hüzünlü olduğunu ölçebilirsiniz. Sürekli gelişen teknoloji sizlere bu türden kolaylıklar sağlıyor. Bu teknolojiyi kullanmak artık çok kolay. Evinizde de her alanda da bu uygulama'yı yapabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası Dikkat Etmeniz...
Bel sağlığı günlük hayatı idame ettirebilmenin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bel rahatsızlıkları,...

Haberi Oku