Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Şirketiniz için potansiyel satış noktalarını nasıl takip edebilirsiniz?

02 Şubat 2017 Perşembe 22:00
Şirketiniz için potansiyel satış noktalarını nasıl takip edebilirsiniz?

Mevcut satış noktası veritabanınız size hangi ölçüde yeterli oluyor? Acaba bilerek veya bilmeyerek ziyaret edilmeyen satış noktaları bulunuyor mu? Bu satış noktalarına yapılacak ziyaretler ile satış cironuzu artırabilir misiniz?

 Satış ve karlılık artışı için yeni satış noktalarına nasıl ulaşabilirsiniz? Optimizasyon, verimlilik ve satış artışı için mevcut veritabanınıza nasıl ilave uzay ekleyebilirsiniz? 2005 yılından beri sektöründe lider markalara kendi geliştirdiği yazılımlar ile coğrafi bilgi sistemleri altyapısını kullanarak satış, dağıtım ve pazarlama çözümleri sunan Geovision Group, size çok kısa sürede satış noktası veritabanınızı 2-3 katına çıkarabileceğiniz ilave uzay sağlayabilmektedir.
Bu ilave uzay sayesinde satış noktası veritabanınızda bulunmayan potansiyel noktaları ve fırsatları değerlendirebilir, yaygın bir dağılıma ulaşabilir ve tüm bunların sonucunda satış ve karlılığınızı maksimum seviyeye ulaştırabilirsiniz. Bulunurluk Araştırması ve Satış Ekibi Yönetimi alanındaki düzenlemelerle; maksimum karlılığa ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Geovision Group’ un uzun yıllardır hizmet verdiği ve tecrübesinin en yüksek olduğu alanlar FMCG ve Perakende sektörleridir.
FMCG, mevcut ve geliştirmekte olduğumuz çözümlere en çok gereksinim duyan sektörlerin başında gelmektedir. Çünkü “hız” ve “doğru veri” bu sektör için vazgeçilmezdir. Hızlı tüketim ürünleri sektöründe, çok çeşitli ürünler pazara çok hızlı şekilde sürülüp dağıtılmakta, piyasa koşulları hızla değişmekte ve rekabet koşullarının etkisi fazlasıyla hissedilmektedir. GEOVISION GROUP’un hali hazırda geliştirmiş olduğu ürünler dünyanın önde gelen markaları tarafından kullanılmaktadır. Amacımız markaların ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm olabilecek sürdürülebilir ürünler geliştirmeye devam etmektir.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Türkiye'nin İphone Haberleri Sitesi
Günümüzde dünyanın küçülmesini sağlayan internet, özellikle her geçen gün daha fazla gelişiyor olmasından...

Haberi Oku