Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Siirt'te 3 PKK'lı kameralara takıldı

01 Kasım 2016 Salı 20:12
Siirt'te 3 PKK'lı kameralara takıldı

Siirt'te eylem hazırlığında olmakta olan 2'si kadın olmak üzere 3 PKK'lının fotoğrafları güvenlik kameralarına yansıdı.Çekilen fotoğraflar vatandaşları dağıtıldı ve görüldüğünde polisi aramaları istendi.

Siirt'te PKK'lı teröristler tarafından eylem hazırlığında olduğu bilgisine ulaşan il emniyet müdürlüğü yaptıkları araştırmalar sırasında incelenen bazı güvenlik kamera kayıtlarında eylem yapma hazırlığında olan PKK'lılara ulaştı.Eylem için 3 kişi oldukları ve 2'sinin kadın olduğu belirlendi.

Teröristlerin fotoğrafları çoğaltılarak vatandaşlara dağıtılırken gördüklerinde emniyet ekiplerine bildirmeleri istendi ve para ödülünün verileceği ifade edildi.PKK'lı teröristlerin eylem için kent merkezinde dolaştıkları belirtildi.

Yapılan açıklama şöyle;

"Terör örgütü mensuplarının mevcut konumlarını 155-156-140 ve Siirt Valiliğine ait 0 484 223 2030 numaralı hatlara ihbar ederek yakalanmalarını sağlayan vatandaşlarımız için, Terörle Mücadele Kanunu kapsamına giren suçların aydınlatılmasını ve suç faillerinin yakalanmasını sağladıklarından, www.terorarananlar.pol.tr internet adresinde belirtilen farklı renk kategorileri baz alınarak 300 Bin TL ile 4 Milyon TL aralığında ödüllendirme yapılacaktır."


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku