Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

SEDAT SÖNMEZ : SÖNMEZ GROUP’A BAĞLI OLAN İSTASYON BALONLARI VE KAR KÜRESİ İŞ KOLLARI

27 Şubat 2017 Pazartesi 23:16
SEDAT SÖNMEZ : SÖNMEZ GROUP'A BAĞLI OLAN İSTASYON BALONLARI VE KAR KÜRESİ İŞ KOLLARI

Sönmez Group, kısa süre önce oluşturduğu ticaret hayatına oldukça hızlı bir şekilde devam ediyor. Birbirinden farklı inşaat projelerini gerçekleştiren ve günümüzde hale bir çok proje içerisinde yer alan firma, aile şirketi olarak da biliniyor.

 Sönmez Group, kısa süre önce oluşturduğu ticaret hayatına oldukça hızlı bir şekilde devam ediyor. Birbirinden farklı inşaat projelerini gerçekleştiren ve günümüzde hale bir çok proje içerisinde yer alan firma, aile şirketi olarak da biliniyor. Şirketin sahibi ve Ceo’su olarak bilinen Sedat Sönmez, firmanın bir aile şirketi olduğu için bu kadar başarı yakaladığını vurguluyor. Hiçbir zaman tek bir sektörde hizmet vermeyen, her zaman birbirinden farklı sektörlerde bireylere hizmet etmeyi amaçlayan  Sönmez Group, birbirinden farklı kollar da piyasaya yayılmış olduğu için gelişimini her geçen gün sürdürüyor.

AFAD ADINA BİRBİRİNDEN FARKLI ŞEHİRLERDE ÇALIŞMALAR YAPILMAKTA

Sönmez Group, AFAD adına çalışıyor ve Türkiye’nin pek çok şehrinde birbirinden farklı AFAD çadırlarının oluşması adına desteklerini sürdürüyor. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Sönmez Group Ceo’su Sedat Sönmez, Bolu, Kastamonu, Karabük, Sakarya, Tekirdağ, İzmir ve Niğde’de anlaşma sağladıkları belediyeler ve firmalar ile AFAD çadırı projelerini oluşturmaktan gurur duyduklarını dile getiriyor. Belediyenin sağladığı hizmetler adı altında oluşturulan projeler doğrultusunda bireylerin memnun olmalarını amaçladıklarını dile getiren Sedat Sönmez, bu tarz projelerin ülke genelinde daha da yoğunlaşacağını ve daha fazla çadır projesinin gerçekleştirileceğini vurguluyor.

SÖNMEZ GROUP’A BAĞLI OLAN İSTASYON BALONLARI VE KAR KÜRESİ İŞ KOLLARI

Sönmez Group’un, sağladığı hizmetler arasında istasyon balonları ve büyük boylardaki kar küreleri de yer alıyor. Birbirinden farklı petrol ofislerinde ve büyük alışveriş merkezlerinde kullanılan şişme balon projesi, Sönmez Group tarafından yönetiliyor olup,kreatif ürünler ve şişme balon konusunda firma birbirinden farklı markalar ile çalışıyor. Firma Ceo’su Sedat Sönmez, reklam ve kreatif düşünceler konusunda firmada çalışan birbirinden farklı elemanların olduğunu, bu tarz projeler ile uğraşmaktan şirket olarak keyif aldıklarını, şimdiye kadar bu projeler kapsamında Dünyagöz, Kağıthane Belediyesi gibi birbirinden farklı firmalarla çalışıldığını vurguluyor. Sektörde firmanın birbirinden farklı iş kollarında hizmet verdiğini belirten  Sedat Sönmez, büyük alışveriş merkezlerinde yer alan kar küresi projelerini de kendilerinin yürüttüğünü dile getiriyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası Dikkat Etmeniz...
Bel sağlığı günlük hayatı idame ettirebilmenin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bel rahatsızlıkları,...

Haberi Oku