Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Sağlık Lojistik Tecrübe ve Teknoloji ile Büyümeye Devam Ediyor

29 Mart 2018 Perşembe 17:33
Sağlık Lojistik Tecrübe ve Teknoloji ile Büyümeye Devam Ediyor

Kurucusu Süleyman Sağlık tarafından temelleri 1950’li yıllarda atılan Sağlık Logistics, akıllı depo ve antrepoları, güçlü araç filosu, grup şirketleri ve uluslararası çözüm ortakları ile hem Türkiye’de hem de dünyada tercih edilen firma olmuştur.

Kurucusu Süleyman Sağlık tarafından temelleri 1950’li yıllarda atılan Sağlık Logistics, akıllı depo ve antrepoları, güçlü araç filosu, grup şirketleri ve uluslararası çözüm ortakları ile hem Türkiye’de hem de dünyada tercih edilen firma olmuştur.

1970’li yılların başında sadece bir araçla yola çıkan Sağlık Lojistik, 1978 yılında araç sayısını genişleterek şirketleşme yoluna girmiştir. Kurumsal kimliğine ayrı bir önem veren, her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyen ve bu doğrultuda ilerleyen Sağlık Lojistik, müşterilerine %100 güvenli ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Çözüm ortakları ile birlikte 1.600.000 m2 depolama kapasitesi ve her yıl artan filo yatırımı ile Sağlık Lojistik, hem ülkesinin ekonomik gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor hem de müşterilerine lojistik çözümler sunuyor. İstanbul’un iki yakasında da bulunan depo ve antrepolarında, 7/24 güvenlik sistemiyle kontrol edilir, barkod okuma ile takip edilerek Avrupa standartlarında hizmet verilir. Bu depo ve antrepoların konumları, bağlı oldukları Gümrük Müdürlüklerine, havalimanlarına, liman ve otoyollara bağlantı için stratejik konumdadır. Sağlık Lojistik depolarında gümrüklü depolama ve serbest depolamahizmetleri sunmaktadır.

Lojistik alanındaki başarısının sürdürülebilir olması için insana ve doğaya olan saygının gerekliliğine inanan Sağlık Lojistik, bu amaçla çevre dostu 500 adet Euro 5 ve Euro 6 araçlık filosuyla yoluna devam etmektedir. Araçlarında karbondioksit salınımının ve gürültünün azaltılması için hassasiyetini korumaktadır.

Sağlık Lojistik, Türkiye, AB ve Türki Cumhuriyetler arasında uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Model yılı azami 2 yıl olan araç filosu, tecrübeli şoförleri ve geniş ulaşım ağı ile Sağlık Lojistik, Türkiye ve dünya çapında lojistik alanda tercih edilen markadır. Uzun yıllardır demiryolu taşımacılık hizmeti sunan Sağlık Lojistik, RO-LA taşıma sistemini kullanarak müşterilerine ciddi boyutta maliyet ve zaman avantajları sunar. Ayrıca Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine tek veya grup vagon taşımacılığı ve Blok Tren taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

Sağlık Lojistik, denizyolu taşımacılığı acentesiFrancoWago ile dünyanın en önemli limanlarında rekabetçi navlun avantajı ve güvenilir taşımacılık hizmeti verir. Denizyolu taşımacılığının yanı sıra önemli havayolu şirketleri ile yaptığı anlaşmalar sayesinde geniş ulaşım ağı ile 186 ülke ve 700’e yakın lokasyon ile kaliteli ve düşük maliyetli hizmet sunmaktadır.

Sağlık Lojistik sektör farkı gözetmeksizin tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek en uygun çözümü sunar. Mikro dağıtım ve express taşıma hizmeti ile müşterilerin ticari verimliliklerine destek olmak için titizlikle çalışır.

60 yıllık tecrübesiyle gelişen teknolojiyi de yanına alarak büyümeye, daha iyisini yapmak için çalışmalarına devam eden Sağlık Lojistik,tüm lojistik süreçlerinizde hızlı, kaliteli ve güvenli çözümler sunar.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku