Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Popo Estetiğinde Bilinmesi Gerekenler

24 Ekim 2017 Salı 13:45
Popo Estetiğinde Bilinmesi Gerekenler

Son zamanlarda kadınlar kalça ve popo estetiği isteğiyle estetik cerrahlara başvurmaktadırlar.

            Son zamanlarda kadınlar kalça ve popo estetiği isteğiyle estetik cerrahlara başvurmaktadırlar. Özellikle yaz aylarında daha fazla talep gören popo estetiği estetik cerrahlar tarafından çok fazla uygulanmaktadır. Genel olarak vücut hatlarında orantısızlık hisseden ve çevresinden son derece farklı tepkiler alan kişiler estetik cerrahlara bu nedenle başvurmaları son derece normal bir durumdur. Özellikle yaşın ilerlemesiyle birlikte popo kısmında sarkmalar ve kavis bozuklukları meydana gelebiliyor. Bu duruma çözüm getirebilecek tek kişiler estetik cerrahlar olarak bilinmektedir.

 

Popo Estetiğinde Neler Yapılabiliyor?

 

            Başvuran hastaların isteklerine ve yapılacak işlemlere göre estetik cerrah genel olarak neler yapılabileceğini belirleyebiliyor. Çoğu zaman hastalar bir başka örnek popoyla bile estetik cerrahların yolunu tutabiliyorlar. Bu tamamen yanlış bir durumdur. Çünkü bir başkasının popo yapısıyla sizin vücut ölçüleriniz kesinlikle aynı orantıda değildir. Dolayısıyla uygulanacak işlem tamamen sizlere özgün bir işlem olmalıdır. Genel bir değerlendirme yapılarak hangi işlemler uygulanacağına yönelik ilk önce estetik cerrah planlama yapacaktır. Estetik cerrahlar ismiyle her ne kadar estetiksel görüntü anlamında bir fikir taşısa bile öncelikle tıp yemini gereği hastanın ileri süreçte herhangi bir problem yaşamaması için son derece titizlikle bu konuya yaklaşıyorlar. Genel olarak uygulanan işlemler popo büyütme, popo germe, popo dikleştirme, kombine girişimler ve popo gamzesi oluşturma seçeneklerinden ibarettir. Fakat burada bilinmesi gereken en önemli husus tüm bu seçenekler arasında örneğin popo germe istediniz ve cerrah bunun sizlere uygun olmayacağını söylüyorsa mutlaka tavsiyeleri dikkate almalısınız. Popo estetiği hakkında daha detaylı bilgi almak için https://www.gokhanhaytoglu.com/popo-estetigi.html  adlı internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Operasyon Kimlere Yapılabilir?

 

            Genellikle popo estetiği operasyonları 18 yaşını tamamlamış kişilere uygulanabilmektedir. Ancak hastaların çoğunun yaş aralığı 30 ile 50 arasında olduğu bilinmektedir. Özellikle silikon işlemler yapılacak hastaların cerrahi işlemlere uygun olmaları gerekmektedir. Bunun için mutlaka hastanın genel anestezi almasında herhangi bir sakınca bulunmaması gerekmektedir. Yağ ve liposuction işlemleri için ise yine aynı durum geçerlidir. Sadece dolgu maddelerinde genel anestezi gerekmediği için lokal anesteziyle birlikte bu işlemler çok kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Ayrıca ilaç tedavisi görmeyen ve bebek emzirmeyen hastalara yapılması tamamen uygun bir durumdur. Popo estetiği hakkında bilmeniz gereken her şey içinhttps://www.gokhanhaytoglu.com/popo-estetigi.html adresine  tıklayabilirsiniz.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku