Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Paykasa Kart İle Artık Daha Güvendeyiz

16 Mayıs 2017 Salı 22:49
Paykasa Kart İle Artık Daha Güvendeyiz

Özellikle de son zamanlarda internet üzerinden hırsızlık, kişisel bilgileri çalma, dolandırıcılık ve benzeri şeyler bir hayli artmış durumda.

Özellikle de son zamanlarda internet üzerinden hırsızlık, kişisel bilgileri çalma, dolandırıcılık ve benzeri şeyler bir hayli artmış durumda. Hal böyle olunca da internetin faydalarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen insanlar çekingen davranıyorlar ve bizce çok haklılar. Düşünsenize, güvenip kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir sisteme giriyorsunuz ve o sistem sizin kredi kartı bilgilerinizi kaydedip dilediğini yapabiliyor fakat sizin bundan haberiniz yok.

Gerçekten de çok kötü bir durum değil mi? Bizce çok kötü bir durum. İnternet üzerinden alışveriş yapmak ne kadar çok yaygınlaştıysa, beraberinde o kadar çok dolandırıcılık ve sahtecilik de çoğaldı. Özellikle kişisel bilgilerini ve kredi kartı bilgilerini kullanmadan alışveriş yapmanın keyfine varmak isteyen insanlar da ön ödemeli kart sistemlerini tercih etmektedirler. Paykasa Kart sayesinde böyle bir sorunumuz kalmıyor çünkü Paykasa Kart bizleri kişisel bilgi ve kredi kartı bilgileri girmekten kurtarıyor.

Nasıl mı? Paykasa Kart, geçerli olduğu her alanda bir kereye mahsus olmak üzere kullanılan ve belli bir ücret bakiyesi olan sanal paradır. Ayrıca tek kullanımlık ve size özel olduğundan asla bir sorun yaşamazsınız ve kafanız daima rahat olur.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku