Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

PALETLİ KAVURMA FIRINLARINDA EN İYİ KALİTE

25 Mart 2017 Cumartesi 04:32
PALETLİ KAVURMA FIRINLARINDA EN İYİ KALİTE

Kuruyemiş üretim makinaları, kuruyemiş firmaları için kalitenin sağlanması açısından çok önemlidir. Bu makinaların sağlıklı ve kaliteli üretim yapması çok önemlidir.

Kuruyemiş üretim makinaları, kuruyemiş firmaları için kalitenin sağlanması açısından çok önemlidir. Bu makinaların sağlıklı ve kaliteli üretim yapması çok önemlidir. Bu makinaları üreten firmalar arasında Pamukkale Makina en önde gelmektedir. Firma, istenilen ölçülerde ve ihtiyaçlara uygun makina üretimi yapmaktadır. Firma; kuruyemiş makinası, çeşitli sağlıklı üretim makinaları ve kuruyemiş kavurma fırını çeşitleri üretmektedir. Müşterilerinin isteklerine göre belirli özellikler üretim aşamasında eklenebilmektedir. Firmanın makinalarına www.pamukkalemakina.com.tr sitesinden ulaşılabilir.

Paletli Kavurma Fırınlarında Bol Çeşit

Pamukkale Makina, kuruyemiş makinası çeşitlerini üretimden müşteriye ulaştırarak en uygun fiyatla sunmaktadır. Sitede bulunan çok sayıda ürünün arasında dikkat çeken kuruyemiş kavurma fırını çeşitlerinden bir tanesi de PM20 kodu ile sunulan elektrikli paletli kuruyemiş kavurma fırını ürünüdür. Bu makinanın, 2400 mm. uzunluğu, 1500 mm. yüksekliği ve 850 mm. genişliği bulunmaktadır. Elektirkle çalışan makina, yüksek üretim taleplerini karşılayabilir. Bu makina, saatte 70 kilo fındık, saatte 50 kilo fıstık, saatte, 25 kilo ayçiçeği, saatte 20 kilo leblebi ve saatte 70 kilo badem kavurabilir.

Tek bantlı ve yatay olarak üretilmiştir. Hava sirkülasyonunu sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Isıyı eşit biçimde dağıtır ve homojen kavurma sağlar. Daha yüksek ve daha düşük kapasitede üretim için özel talepler doğrultusunda da makina üretimi yapılıyor. Makinada tel örgü bant bulunuyor. Bu sayede ürünler farklı kanallardan akabiliyor. Tel örgü bant sistemi paslanmaz çelikten üretiliyor. Üretim sırasında açığa çıkan yanmış gazlar, sistem sayesinde ürüne değmiyor. Bu gazların dışarıya sağlıklı bir şekilde atılması sağlanıyor. Makinanın kavurma ve bekletme alanları ayrıdır.

Ayrıca soğutma odaları sayesinde paketleme öncesi sın hazırlık da yapılabilir. Kaliteli ve Gıda Kodeksi’ne uygun üretim için bu makinalarda her şey düşünülmüştür. Sitede her tarz müşterinin ihtiyaç ve talepleri düşünülerek kuruyemiş makinası çeşitleri geniş tutulmuştur. Seçeneklerden herhangi biri tercih edilerek, kişisel bazı istekler doğrultusunda eklemeler yapılabilmektedir. Makinaların görüntüsüne önem veren müşteriler için renklendirme ve istenirse bakır kaplama da yapılabilmektedir. Firmanın sitesinden tüm modellere ve iletişim bilgilerine ulaşılabilir.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku