Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Mustafa Sevim "gördüğüme Sevindim" - Türk Pop Müziği Sanatçısı

14 Şubat 2018 Çarşamba 12:19
Mustafa Sevim "gördüğüme Sevindim" - Türk Pop Müziği Sanatçısı

Eğitim süresinin ilk basamaklarını Kırklareli de, başarıyla tamamlayan Mustafa Sevim, Üniversite hayatını da, Türk Musikisi Devlet Konservatuvarın da başarıyla tamamlamıştır.

Kırklareli doğumlu Mustafa Sevim 30 Kasım 1985 yılın da, dünyaya geldi. Eğitim süresinin ilk basamaklarını Kırklareli de, başarıyla tamamlayan Mustafa Sevim, Üniversite hayatını da, Türk Musikisi Devlet Konservatuvarın da başarıyla tamamlamıştır.

Mustafa Sevimin Müzik Sanatı ile Tanışma Süreci

Çocukluk yaşlarından bu zamana kadar diğer branşlardan çok ayrı tuttuğu müzik, Mustafa Sevim için bir yaşam şekli haline gelmiştir. Öğretmenleri tarafından fark edilen bu durum sayesin de, doğru adımlarla müziğe daha etkin bir şekil de, yönlendirilen Mustafa Sevim'in gençlik yılları İstanbul ve Trakya çevresinde, pek çok popüler ve lüks mekanlar da, sahne performansı almaya başlamasıyla beraber, başarıları taçlanmıştır.

Mustafa Sevimin Kimdir Sorusunun En Net Cevapları


Parıldayan genç sanatçı ilk olarak müzikseverlere tamamen ulaşabilmek için, AŞK müzik şirketiyle beraber 10 Şubat 2014 tarihin de, Aşk ı Sofram adını verdiği başlangıç maxi singlenı piyasaya yaydı. Bunun yanı sıra Mustafa Sevim kimdir sorusuna verebileceğimiz diğer bir cevap olarak, müzik sektörüne aniden ve sağlam adımlarla giren genç bir yıldız görmekteyiz. Sahne performanslarına hız kaybetmeden devam eden Mustafa Sevim kimdir, başarılı ve sağlam adımlarına devam etmektedir. İlk maxi single, Aşk ı Soframla beraber istediği başarıya ulaşmasıyla beraber adımlarını daha keskin atan Mustafa Sevim, diğer performanslarıyla da, beraber dinleyicilerin gönüllerin de, taht kurmuştur. Dinleyicilerinden daha fazla uzak durmak istemeyen Mustafa Sevim, ilk maxi singlendan sadece 7 ay sonra Aşk Müzik Yapımın katkılarıyla beraber iki parçadan oluşmakta olan singleı Zeytin Dalını 6 Eylül 2014 tarihin de piyasaya sürdü. Mustafa Sevim kimdir Zeytin Dalı singlenda Zeytin Dalı parçası ve Büyük Müzik Sanatçısı İlhan Şeşen'in, herkes tarafından beğeniyle dinlenen Rüzgar isimli parçasını başarıyla dillendirmiştir.

Mustafa Sevim'in Albümleri Nelerdir


Aşk ı Sofram la, piyasaya atılan Mustafa Sevim albümleri arasın da, diğer pek çok sevdiğiniz şarklardan oluşan Gördüğüme Sevindim 7 Ekim 2015 tarihinde yayınlanmıştır. Mustafa Sevim albümleri arasın da, bulunan diğer isimler ise; Erkekli Kızlı Şarkılar Söyledik, bu albümün içerisin de, çeşitli sanatçıların seslerini duymak mümkündür. Başta Mustafa Sevim olmak üzere Eylül Duru, Pilli Bebek, Tuna Orhan, Soner, Eflatun, Gülşah Yaldız, Özgür Kurum gibi çeşitli sanatçıların katkıları bulunmaktadır. Sizler de, dönemin parıldayan yıldızı Mustafa Sevim'in son albümü hakkında bilgi almak istiyor veya albümlerini ve başarılarını daha ayrıntılı bir şekil de, incelemek istiyorsanız; Mustafa Sevim albümleri ni dinleyebileceğiniz resmi internet sitesi olan http://www.mustafasevim.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku