Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Moğolistanlı sapığın iğrenç ifadesi

29 Aralık 2016 Perşembe 07:46
Moğolistanlı sapığın iğrenç ifadesi

İstanbul'da geçtiğimiz gün tam şehrin göbeğinde İstanbul Üniversitesi öğrencisi olan A.Ç'yi darp ettikten sonra tecavüz eden Tuvshinbayar E. vermiş olduğu ifadede adeta pes ettiren cümleler sarf etti.

İstanbul Şişli'de önceki gece üniversite öğrencisi A.Ç.'ye saldıran Moğolistan uyruklu zanlı tutuklandı. Sapık Tuvshinbayar E.'nin (32) ifadesi ise kan dondurdu. İstanbul Üniversitesi öğrencisi 22 yaşındaki A.Ç., arkadaşlarıyla bir kafede vakit geçirdi. Tuvshinbayar E., saat 01.00 sıralarında kaldığı yurda dönen genç kızın peşine takıldı. Saldırgan, Osmanbey'de önünü kestiği A.Ç.'yi 4 metre yüksekliğindeki cami duvarından itti. Gözü dönmüş sapık, beli kırılan ve bayılan genç kızı odunluğa sürükleyerek tecavüz etti. Sonra cep telefonunu alıp kaçtı. Bir süre sonra kendine gelen A.Ç. yola çıkıp yardım istedi. Talihsiz kız hastaneye kaldırılırken polis bölgedeki kamera görüntülerini inceledi.

YALANIN BÖYLESİ...

Eşkali belirlenen ve evinin yakınlarındaki sokakta yakalanan Tuvshinbayar E. ifadesinde, Osmanbey'de bir atölyede son ütücü olarak çalıştığını söyledi. Olay gecesini anlatan Tuvshinbayar E. "O gece Osmanbey'de dolaşırken bir travestiyle karşılaştım. Birlikte olmak için ona 200 lira verdim. Ancak bana '200 yetmez, 100 lira daha bu gel. Buralardayım beni bulursun' diyerek yanımdan ayrıldı. Parayı bulup oraya gittim ama bulamadım. Sokaklarda dolaşırken yolda yürüyen birini fark ettim. Beni dolandıran travesti sandım. Boğuşurken travesti olmadığını anladım. Kendimi tutamadım. Ona tecavüz ettim. Telefonunu alıp kaçtım" dedi. Ancak kamera kayıtlarında Tuvshinbayar E.'nin ıssız sokakta mağdur A.Ç.'yi 15 dakika boyunca hiç seslenmeden gizlice takip ettiği öğrenildi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Türkiye'nin İphone Haberleri Sitesi
Günümüzde dünyanın küçülmesini sağlayan internet, özellikle her geçen gün daha fazla gelişiyor olmasından...

Haberi Oku