Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Magento İle Firmanızı Kurun

15 Ağustos 2017 Salı 17:20
Magento İle Firmanızı Kurun

Magento açık kaynaklı bir e-ticaret yazılımıdır. Ebay tarafından geliştirilen ve ücretli ve ücretsiz versiyonları mevcuttur.

 Magento açık kaynaklı bir e-ticaret yazılımıdır. Ebay tarafından geliştirilen ve ücretli ve ücretsiz versiyonları mevcuttur.

 

Ücretsiz olan Communityversiyonunun yazılımı internet üzerinden kolaylıkla indirilebilir ve kurulabilir durumdadır, Enterprise olan versiyonu ise yıllık lisans ücretleri ödenerek kullanılabilmektedir.

 

Türkiye’de bir çok web sitesi eticaret altyapısı olarak Magento’yu tercih etmektedir. Yazılımın gelişmiş özellikleri ve esnekliği e-ticarette bir çokavantaj sağlamakta ve ek geliştirmelere izin vermektedir.

 

Magentohosting kaynaklarını aktif bir şekilde kullandığından dolayı özelleşmiş sunuculara ihtiyaç duymaktadır. Sunucular özel olarak ayarlanmalı ve yazılım da optimize edilerek daha hızlı bir çalışma düzeni sağlanabilmektedir.

 

E-Ticaret projelerinde diğer yazılımların aksine sistemin avantajları ihtiyaçların sistemin kendi özellikleri ile karşılanmasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Varsayılan sistem özelliklerinin yetersiz olduğu durumlarda ise özel geliştirmeler yapılarak ihtiyaçlar karşılanabilmektedir.

 

Magentoajanslarıbu konularda özelleşmiş developerlarve proje yöneticileri barındırarak özel çözüm hizmetleri verebilmektedirler. Kurulum, hosting hizmetleri ve özel geliştirmeler konusunda hızlı ve güvenilir çözümler üretebilmektedir.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku