Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Lava BD İş Güvenlik Ayakkabısı - Ema Ayakkabı

19 Temmuz 2017 Çarşamba 03:13
Lava BD İş Güvenlik Ayakkabısı - Ema Ayakkabı

Lava BD, iş güvenlik ayakkabısı, fabrikalarda çalışan işçilerin daha rahat ve konforlu bir şekilde çalışmasını sağlayan bir üründür.

Ema ayakkabı, iş ve işçiler için kaliteli ve güvenilir hizmet veren ve oldukça sağlam ürünler sunan bir markadır. İşçi sağlığını düşünerek hareket özgürlüğünü kısıtlamayan ürünler sunmaktadır. Bu sektörde çalışanların daha rahat ve konforlu bir şekilde çalışması sağlanmaktadır. İş güvenlik ayakkabısı olarak birbirinden farklı ürünler sunmaktadır. Lava BD, bütün gün ayakta duran işçilerin daha rahat bir şekilde çalışmasını sağlayan bir üründür. En uygun fiyatlardan sunulan bu ürünler, internet adresi üzerinden alınabilmektedir. Kullanıcıların sipariş verdiği ürünler kısa süre içerisinde gönderilmektedir. Ekonomik bütçenize uygun olan bu ürünler, Ema ayakkabı güvencesiyle sunulmaktadır. Yaz aylarında bütün gün ayakkabı içerisinde kalan ayaklar zaman içerisinde terlemekte ve mantar, batık gibi vilt hastalıklarına neden olmaktadır. Özellikle ağır işlerde çalışan kişilerde bu hastalıklar daha fazla görülmektedir. Biraz fiyat farkı ödeyip kaliteli ürünler alarak bu hastalıklardan korunabilirsiniz.

Lava BD İş Güvenlik Ayakkabısı Özellikleri

Ema ayakkabı tarafından sunulan Lava BD iş güvenlik ayakkabısı , kompozit burunludur. Çelik buruna göre daha hafif olan bu ürün, 200 joule darbe direncine sahiptir. Ayrıca 15.000 newton baskı direncine de sahiptir. Böylece dışarıdan gelen etkenler absorbe edilmekte ve ayak içine girmesi engellenmektedir. Özellikle uygun ayakkabı bulamayan ve bu konuda sıkıntı çeken taraklı ayaklar için oldukça uygun ve idealdir. İsteyen kullanıcılar için kevlar veya çelikten ara taban da yapılabilmektedir. Mostra tabanlığa sahip olan ürün yüksek nefes alabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede yeni nesil terlemeye ve aşınmaya karşı dayanıklı iç astara sahiptir. Anatomik, poliüretan darbe emici ve anti statik özelliklerindedir. Tabanında ise çift yoğunluk ve ultra hafiflik özelliği bulunmaktadır. 270 MP kalılarına uygun olan ürün, geniş iç kalıp formuna sahip olan iş güvenlik ayakkabısı olarak sunulmaktadır. Taban teknolojisine sahip olan ürün, oldukça yumuşak kalıplıdır. Bu sayede hareket esnasında konfor sağlamaktadır. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku