Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Küçük çocuğun kulağından kurtçuk çıktı!

26 Ekim 2016 Çarşamba 12:03
Küçük çocuğun kulağından kurtçuk çıktı!

Adana'da yaşanan ilginç olayda bir süredir kulak ağrı çekmekte olan küçük çocuk kulağında yapılan inceleme sonucunda larva olduğu öğrenildi.

Adana'da akdeniz mahallesinde oturmakta olan Mehmet Elma adında ki küçük çocuk bundan yaklaşık olarak 10 gün önce kulak ağrısı yaşamaya başladı ve banyo yapmış olduğu sırada Mehmet'in kulağında su kaçtı.Kulağına su kaçan Mehmet'in ailesi doktora götürmek yerine kendileri tedavi etmeye çalıştı.

Küçük Mehmet'in kulağındaki ağrılar gün geçtikçe artmaya başlaması sonucunda kulağında akıntı ve bunun yanında kanamalarda baş gösterdi.Aile bireyleri mehmet'i alarak Adana Numune Eğitim ve Araştırma hastanesine götürdüler.Kulak burun boğaz doktoru tarafından kontrol edilen Mehmet'in kulağından ilginç bir şey çıktı.

Doktor küçük mehmetin kulağında halk dilinde kurtçuk denilen bir larva olduğunu belirledi. Bunun üzerine cerrahi bir operasyonla kulak içerisinde yer alan larvalardan 13 tanesi çıkarıldı.Bunların yanı sıra kemik arasına kadar da ilerlemiş olan bir larvada ameliyat ile alındı.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bahçe Kapısı İçin Motorlar Nice'de
Bahçeli evde oturanlar, apartman sakinleri ya da işletmeler için her açıdan kontrolleri ellerinde tutmaları...

Haberi Oku