Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

KOSGEB 50 Bin Lira Faizsiz Kredi Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?

24 Aralık 2016 Cumartesi 08:33
KOSGEB 50 Bin Lira Faizsiz Kredi Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?

Zor günler yaşayan esnaflar için KOSGEB tarafından sunulan ve oldukça ilgi gören sıfır faizli 50 Bin Lira kredi başvuruları sonuçları için esnaf beklemede. Sıfır faizin yanı sıra 12 ay ertelemeli olarak ödemelere başlanacağı bilinen kredi başvuruları için sonuçların ne zaman açıklanacağı hakkında bilgiyi Sanayi Bakanı Özlü açıkladı. Can Suyu Kredisi olarak da bilinen KOSGEB 50 Bin Lira Faizsiz Kredi Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor? Detayları haberimizin devamında…

Bilindiği üzere, devlet kurumu olan KOSGEB tarafından verilen Can Suyu kredisi başvuruları 21 Aralık itibari ile son bulmuş durumda ve kesinlikle başvuruların uzatılmayacağı yönünde açıklamalar mevcut. Bu sebeple başvuruda bulunan tüm esnafın gözleri sonuçların açıklanacağı tarihe çevrilmiş durumda. KOSGEB faizsiz kredi desteği için başvuran kişiler, özellikle KOSGEB sitesine sık aralıklarla bakmakta ve sonuçların ne zaman açıklanacağına dair bilgi aramakta. KOSGEB faizsiz kredi başvuru sonuçları hakkında açıklanan son bilgi!

ÖDEMELER 2016 BİTMEDEN YAPILACAK

Sanayi Bakanı Faruk Özlü, KOSGEB kredisi için başvuruda bulunanlara müjdeyi verdi. Başvuru sonucunda olumlu yanıt alan esnafın ödemelerini 2016 bitmeden yapılacağını duyurdu.

Bakan Özlü yaptığı yazılı açıklamada şu detaylara yer verdi.

“ Başvuru süresi maalesef uzatılmayacak fakat güncelleme yapılabilecek. Ayrıca, 2016 bitmeden KOSGEB faizsiz kredi başvurusu olumlu olanlara paraları hesaplarına yatıralacak. Ödemeler, Garanti Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Halk Bankası, Kredi Garanti Fonu, Denizbank, Finansbank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası aracılığı ile gerçekleştirilecek.”

Ayrıca 2017 yılı içerisinde de benzer bir uygulamaya gidileceğinin müjdesini veren Özlü, başvuru sonuçlarının Aralık ayı son haftası içinde yayınlanacağının müjdesini verdi.

Kaynak : kredinotu7.com

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Emel Doğan 1 yıl önce

Kosgeb kredi sonuçları için beklemedeyim fakat umudum yok açıkçası, başvuru sayısı çok oldu. İnşAllah kredi çıkar

Bahçe Kapısı İçin Motorlar Nice'de
Bahçeli evde oturanlar, apartman sakinleri ya da işletmeler için her açıdan kontrolleri ellerinde tutmaları...

Haberi Oku