Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Kompozit Burun İş Ayakkabısı Sağlamdır - Ema Ayakkabı

15 Nisan 2017 Cumartesi 18:49
Kompozit Burun İş Ayakkabısı Sağlamdır - Ema Ayakkabı

Uzun ömürlü, dayanıklı bir kompozit burun iş ayakkabısı için kaliteli deri ve taban kullanılan ema ayakkabılar çok popüler.

 Kompozit burunlu ayakkabılarımız nefes alabilme özelliğini korurken en üst düzeyde su geçirmez koruma sağlar. Bu ürün, ıslak ortamlarda kuru kalmanızı sağlamak için kaliteli su yalıtım malzemeleri ile üretilmiştir. Hiçbir metal malzeme veya parça kullanılmaksızın üretilmiştir. Metal dedektörlerinden geçmeyi gerektiren çalışma ortamları için de mükemmeldir. Ayakkabılarımızın genel özellikleri;

·        Rahat taban

·        İzolasyon

·        Su geçirmez yapı

·        Metalik olmayan stabilizatör

·        Yağlara ve kaymaya karşı dayanıklılık

·        İz bırakmayan kauçuk taban

·        Hafif ve esnek konstrüksiyon

·        Koruyucu parmak sınıflandırması

·        Elektrikli tehlike standardı

·        Kaliteli deri

Sert, yalıtkan ya da emici özellikteki tabanlarıyla iş kolunuza uygun olan kompozit burun iş ayakkabısı seçebilirsiniz. Emniyetli rahat bir ayakkabı ile işlerinizi daha verimli yapabilirsiniz. Ayaklarınızda terleme yapmayacağı için, çoraplarınızı kuru kalmasını garanti ederiz. İç yapı kadar dış yapıya da özen gösterilmiştir. Her zevke uygun farklı tasarımlar yapmamızın dışında suyu kaydıran dış deri sayesinde ayakkabılarınız çamurlu ortamda bile temiz kalacaktır.

Konfor özellikleri son teknoloji içerir. Hazırlanan taban tablası, adım attığınızda enerjiyi emer ve daha sonra orijinal şeklinize geri döndürerek ayağınızı rahatlatır. Ayrıca, ayağınıza uyan bir tabakası vardır.

Diğer iç konfor sağlayan faktör ise ayağın kemerini ve terleri idare eden bir astarın olmasıdır.  Elbette, bu sadece rahat çalışma için değil;  güvenlik özellikleri kapsamında da tasarlanmıştır. Kompozit burun iş ayakkabısı, ayağınızın üzerine bir şey düştüğünde ya da ayağınızın üstüne hızla zıpladığınızda darbeleri emen bir esnekliğe sahiptir. Üstelik nispeten de olsa elektriğe karşı sizi korur.

Çalışma esnasında kaliteli yapı arıyor, ayaklarınızın rahat etmesini istiyorsanız; kompozit burun iş ayakkabısı sizin için uygun olacaktır. Ayakkabı, kaymaya karşı dayanıklı, rahat bir lastik tabanına sahiptir. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku