Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Kızını görmek istedi, eski eşi tarafından öldürüldü

26 Ekim 2016 Çarşamba 08:04
Kızını görmek istedi, eski eşi tarafından öldürüldü

İstanbul'da yaşanan olayda 22 yaşında olan Derya Demirkan küçük kızını görmek istedi fakat tartışmış olduğu eski eşi tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.

Emlakçılık yapmakta olan 22 yaşındaki Derya Demirkan 2014 yılında şiddetli geçimsizlikten dolayı 29 yaşındaki Celalettin Varlı'dan ayrıldı.3.5 yaşında olan kızlarının velayeti Celalettin Varlı'ya verildi. Sonrasında Derya Demirkan 30 yaşındaki emlakçi Gökhan Alim'le imam nikahı kıyarak birlikte yaşamaya başladılar.

Derya eski eşi olan Celalettin Varlı'yı arayarak kızını görmek istediğini söyledi bunun üzerine Varlı "sen başka bir erkekle yaşıyorsun kızımızı sana gösteremem" dedi.Bu işi çözüme kavuşturmak adına önceki gün bir araya gelen ikili Eyüp Yeşilpıar parkında bir araya geldiler.

Israrla kızını görmek isteyen Derya'ya Celalettin Varlı göstermedi ve aralarında kavga çıktı.Varlı küfür ederek bölgeden uzaklaştı.Daha sonra telefonda tekrar konuşan ikili Yağlıdere parkında buluşmak için anlaştı.Derya Demirkan ve Gökhan Alim parkta beklemiş olduğu sırada saar 19.30 sıralarında cipi ile gelen Varlı aracından hiç inmeden derya ve gökhan alim'e ateş etti.Göğüsünden vurulan derya ve gökhan hastaneye kaldırıldılar.

Derya Demirkan hastanede tüm yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybederken Gökhan Alim'in ise durumu ciddiyetini koruyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bahçe Kapısı İçin Motorlar Nice'de
Bahçeli evde oturanlar, apartman sakinleri ya da işletmeler için her açıdan kontrolleri ellerinde tutmaları...

Haberi Oku