Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Kıbrıs Yumurta Donasyonu Klinikleri

24 Aralık 2016 Cumartesi 00:20
Kıbrıs Yumurta Donasyonu Klinikleri

Artık tıbbın gelişmesini kullanmak isteyen ve çocuğu olmayan çiftlerin de, çocuk sahibi olması mümkün olmaktadır. Ülkemiz'de de uygulanan tüp bebek yönteminin, çok daha ilerisinin uygulandığı ve Avrupa'nın da göz bebeği olan Kıbrıs, çocuk sahibi olmanın ana vatanı olarak yani cennet olarak anılmaktadır.

Artık tıbbın gelişmesini kullanmak isteyen ve çocuğu olmayan çiftlerin de, çocuk sahibi olması mümkün olmaktadır. Ülkemiz'de de uygulanan tüp bebek yönteminin, çok daha ilerisinin uygulandığı ve Avrupa'nın da göz bebeği olan Kıbrıs, çocuk sahibi olmanın ana vatanı olarak yani cennet olarak anılmaktadır. Yapılacak olan tedaviler yardımıyla gebe kalmanızın olası olmasından dolayı, kısırlık için en iyi şekilde incelemeler yapılarak, size uygun tedaviler belirlenmektedir.

Böylelikle kadın veya erkekte ki sorunların tespitinin yapılması ve akabinde belirlenecek olan yöntemler ile birlikte, gebelik yani çocuk sahibi olunması mümkün olmaktadır. Yumurtaların da sorun olan kadınların artık yumurta donasyonu yaptırmaları mümkün olacaktır. Burada uygun yumurtaların bulunması ve gerekli tetkiklerin yapılmasının sonrasında, yumurta donasyonu nakli ile birlikte, artık çocuğunuza sizlerde kavuşmuş olacaksınız. Bu sadece anne adayında olan yani kadında ki sorunda geçerli olan bir tedavi olmakla beraber, rahatlıkla yumurta donasyonu ile çocuk sahibi olunmaktadır.

Embriyo Donasyonu İle Gebe Kalın

Ancak babanın spermlerin de sorun varsa başka bir deyişle döllenme için gerekli olan sperm sayısının eksik olması durumunda, embriyo donasyonu yapılmaktadır. Bu sayede farklı kişilerden alınan spermler ile gebe kalınması mümkün olmasından dolayı, Kıbrıs'ta istediğiniz gibi embriyo donasyonu da yaptırabileceksiniz. Doğuş Tüp Bebek Merkezi yardımıyla, rahat bir şekilde istenilen embriyo donasyonu yapılabilmektedir.

kıbrıs tüp bebek

Bebeklerde Cinsiyet Seçimi

Artık doğacak çocuğun cinsiyetini çok daha önceden yani henüz gebe kalınmadan önce de seçilebilmektedir. Kadın ve erkeğin durumuna göre cinsiyet seçimi yapılabilmesinin mümkün hale gelmesi, yapılacak donasyonlar ile mümkün olmaktadır. Böylece doğacak olan çocuğunuzun cinsiyetini seçerek, kız veya erkek olmasını belirleyebilirsiniz. Avrupa'da yasak olmasına karşın cinsiyet seçimi tedavisi için Kıbrıs ilk tercihler arasında ve hatta tek tercih merkezi olmaktadır. Sizlerde cinsiyet seçimi ile artık çocuk sahibi olabileceğiniz için, www.dogustupbebek.com internet sitesine girerek bilgi alabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku