Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Kadınlar İçin Harika Güzellik Sırları

14 Ekim 2017 Cumartesi 17:43
Kadınlar İçin Harika Güzellik Sırları

Kadinsen.com ile Kadınların güzellik sırları, sağlıklı yaşam hakkında birçok farklı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca, en güzel kurabiye tarifleri için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

 Kadinsen.com ile Kadınların güzellik sırları, sağlıklı yaşam hakkında birçok farklı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca, en güzel kurabiye tarifleri için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Kadınlar! Kendinizi bulacağınız, sizlerle özleşen ve moda, güzellik, sağlık, yemek ile ilgili her türlü faydalı bilgi bu sitede sizlere sunuluyor. İhtiyaç duyduğunuzda Kadınsen her zaman yanınızda.

GÖZ MAKYAJI UYGULAMASI

Bayanlar için bir bakış çok şey anlatır. Adeta bir silahtırlar. Gözlerinizin karşınızdaki kişiye vereceği etki tamamen göz makyajı ile orantılıdır. O zaman siz de etkileyici ve büyüleyici gözler için göz makyajınıza özen gösterin.

Göz makyajı yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar:

En büyük düşmanınız siyah halkalardan kurtulun. Uyku, yorgunluk gibi nedenlerle sıkça görülen bu halkalardan kurtulmak için kapatıcı uygulayın. Uygulamayı yaparken 3 damla kapatıcıyı gözün iç köşesinden başlamak suretiyle dış köşesi yönünde parmağınızla ya da fırçanız ile uygulayabilirsiniz.

Daha uzun süre kalacak ve göz makyajınızı koruyacak makyaj bazı uygulayın.

Asıl büyüleyici gözlerin oluşturulmaya başladığı yere geldik. Bu aşamada göz kapaklarını vurgulamak ve kirpiklerinizi belirginleştirmek için koyu renkli bir göz farı ya da kalem ile gözün iç köşesinden başlayarak dışına doğru ince bir çizgi çizmelisiniz.

Bir sonraki aşamada göz farı uygulayın. Göz farı uygulaması yaparken göz ve saç renginizi dikkate almalısınız. Göz ve saç renginize uygun 3 renk far seçimi yapın. Bu renklerle açıktan koyuya doğru gökkuşağı mantıyla renk geçişlerini sağlayabilirsiniz. 3 renkten açık tona sahip olanı kaş dibine, koyu tona sahip olanıise göz boşluğuna uygulamalısınız.

Geldik son aşamaya… Bu aşamada maskara uygulaması yapın ve makyajınızı bitirin. Mastara uygulaması yaparken kirpiklerinizi dipten dışa doğru yapmaya özen gösterin.

Bu kadar özenle yapılmış bir makyaj sonrası hangi göz büyüleyici olmaz ki? Büyük anlamlar taşıyan, en büyük etkileşim aracınız olacak gözlerinize en iyi şekilde davranın. Kaliteli ürünlerden taviz vermeyin.

En önemli anlarınıza hazırlık yaparken önce gözlerinizden başlayın.

Bayanlar! Öğrendiğiniz güzellik sırları, sağlıklı yaşam bilgileri her zaman sizi iyi hissettirecektir. Tüm bunlar ve en güzel kurabiye tarifleri için www.kadinsen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku