Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Jimnastik Kursu

30 Aralık 2017 Cumartesi 14:48
Jimnastik Kursu

Jimnastik Türkiye'de son yıllarda hızlı bir gelişim gösteren spor dalıdır. Öyle ki devlet eli ile jimnastik sporunun geliştirilmesi için alt yapı çalışmaları başlatıldı.

             Jimnastik Türkiye'de son yıllarda hızlı bir gelişim gösteren spor dalıdır. Öyle ki devlet eli ile jimnastik sporunun geliştirilmesi için alt yapı çalışmaları başlatıldı. Galatasaray spor kulübü de jimnastik sporunun ülke içinde gelişmesi için kurslar açıyor. Galatasaray kulübü üzerinden jimnastik kurslarına katılmak isteyenhttp://galatasaraysporokullari.istanbul/jimnastik-okulu-kursu/sitesi üzerinden jimnastik sporu ve kursları hakkında bilgi alabilir.

 

Kişiler Jimnastik Sporunu Neden Yapar

 

            Kişiler jimnastik sporuna yönlendiren etmenler arasında kişinin bedeninin yapısını düzeltmek bedeni güçlendirmek ve çevikleştirmek amacı ile yapılan bir spordur. Jimnastik sporu kız ve erkek öğrencilere verilen ve onların vücut gelişimine ve kuvvetlendirilmesine yönelik bir spor dalıdır. Çocuklar jimnastik sporuna küçük yaşta başlar çünkü kişinin vücudunda kaslar ve eklemler küçük yaşta daha kolay şekil almaya yatkındır. Jimnastik sporu başka sporlara yönelmek isteyen sporcular için sağlam bir zemin hazırlanır.

 

Jimnastik Kurslarında Verilen Eğitimler

 

            Jimnastik kurslarında çocuklara yaş kategorilerine göre eğitim verir. Kurslarda çocuklar küçük yaşta eğitim almaya başlar. Kurslarda 2 yaş aralıklı kategoriler oluşturuluyor ve buna göre çocuklar kendi yaş kategorilerinde eğitim alabiliyor.

 

Jimnastik Kurslarına Kayıt Yapılan Siteler

 

            Jimnastik kursuna kayıt olmak isteyen ve sağlam bir eğitim almak isteyen kişiler Galatasaray spor kulübünün açmış olduğu jimnastik kurslarına katılabilir. Bu amaçla kişilerhttp://galatasaraysporokullari.istanbul/jimnastik-okulu-kursu/ sitesine giriş yapabilir. Kişiler kurslara katılabilmek için ilk olarak ön kayıt formu doldurmaları gerekir. Kişiler formu doldurup kursa başladıkları zamanda kursa aylık olarak 350 tl ödemeleri gerekiyor. Kursa sınıflar 16 kişilik sınıflardan oluşturuluyor. Eğitimciler ders sırasında öğrenciler ile birebir ilgileniyor. Bu kurslarda öğrencilere temel cimnastik ve ritmik cimnastik dersleri veriliyor. Dersler haftada iki saat ve cumartesi, pazar günleri veriliyor. Derslerde öğrenciler her yaş kategorisinde ayrı ayrı ders alıyor.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku