Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

İşletmeler İçin Avrupa İhracatlarının Önemi

01 Ekim 2017 Pazar 17:32
İşletmeler İçin Avrupa İhracatlarının Önemi

Ergmarketing.eu sitesi ile siz de kolayca Avrupa ülkeleri ile ticaret yapabilirsiniz. Avrupa’ya açılan kapınız European Research Group ile hayalleriniz gerçek oluyor.

Ergmarketing.eu sitesi ile siz de kolayca Avrupa ülkeleri ile ticaret yapabilirsiniz. Avrupa’ya açılan kapınız European Research Group ile hayalleriniz gerçek oluyor.

Avrupa Birliği ülkelerine ürün satmak isteyen firmalar için pazar araştırması yapmak, AB ülkelerine ihracat yapmak isteyen firmalar için yasal izin ve standartlara uyum belgelerini hazırlamak, AB ülkelerine ürün satmakisteyen firmalar için partner bulmak, Avrupa pazarı ile ilgili hiçbir şey bilmeyen birisinin bile kolayca Avrupa’ya ihracat yapabilmesini sağlamak, ürünlerinizi satabilmeniz için Avrupalı bir ortak bulmak, Avrupa Birliği ülkelerinden ürün, parça veya hammadde alan firmalar için araştırma yapmak ve daha kalitelisini daha ucuza almasına yardımcı olmak,  işletmelere Avrupa Birliği yasalarıyla ilgili firmalara ve şahıslara her türlü hukuki desteği sağlamak, Avrupa ülkelerinde herhangi bir bilgiye ihtiyacı olan işletmeler için bilgi avcılığı yapmak ve ihtiyacı olan her türlü bilgiyi sunmak European Research Group hizmetleri arasında yer almaktadır.

Bir Avrupa Birliği ülkesi ile ticaret yapabilmeniz için birçok prosedürü yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu prosedürler ülkelere göre değişiklik gösterdiği gibi ihracat yapacağınız ürüne göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Mesela satacağınız mal ile ilgili ülke piyasasına girebilmesi için CE belgesi, tarım sertifikası, hastalıktan salim raporu, gözetim raporu gibi bazı belgelerin bulunması şart ise bu belgelerin kesinlikle temin edilmesi gerekmektedir. Bu belgeler olmadan gönderilen ürünlerin gümrüklerden geçmesi ve bir Avrupa ülkesine giriş yapması imkansızdır. Böyle bir durumda ticaretiniz gerçekleşmez ve ödemelerinizi alamazsınız. Sorumluluk sizde olur.

Yine satacağınız malın değeri yüksek ise yine kati teminat mektubu gibi bazı belgeler talep edilebilmektedir. Bu belge gönderilen malın teslimi, işlemin yapılabilmesi ya da borcun vadesinde ödenebilmesi için gereklidir. Belge olduğunda geciken ödemelerle ilgili belirli bir tutarın ceza olarak ödenmesi sağlanabilir.

Bunların hepsi sizlere karışık olarak gelebilir. Ancak bir pazara girmek için bazı konularda emek verilmesi gerekir. Ülkelere göre değişiklik gösteren ticaret belgeleri ve şartları hakkında ayrıntılı bilgiyi European Research Group firmasından alabilirsiniz. Firmanın hizmetlerini, referanslarını www.ergmarketing.eu sitesi üzerinden vefacebook üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook iletişim adresi https://facebook.com/ERGTurkiyeBilgiBrokerligi/ sayfasıdır.

 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku