Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Hizmet dökümü almak için ne yapabilirim?

12 Kasım 2015 Perşembe 15:50
Hizmet dökümü almak için ne yapabilirim?

Tc kimlik numaranız ile hizmet dökümü almak için yapmanız gereken tek şey e-devlet şifresine sahip olmaktır. E-devlet şifrenizi en yakın PTT şubesinden belli bir ücret karşılığı alarak sisteme rahatlıkla girebilirsiniz.

Tc kimlik numaranız ile hizmet dökümü almak için yapmanız gereken tek şey e-devlet şifresine sahip olmaktır. E-devlet şifrenizi en yakın PTT şubesinden belli bir ücret karşılığı alarak sisteme rahatlıkla girebilirsiniz. Şifreniz ve kimlik numaranız ile yapacağınız kimlik doğrulama işleminin ardından karşınıza gelecek ekrana hangi hizmet dökümünü istediğinizi yazarak size ait hizmet dökümü bilgilerinize rahatlıkla ulaşma imkanına sahip olursunuz.

Online hangi bilgilere ulaşabilirim?

·        Sigorta kurumunun resmi internet sitesi üzerinden e-devlet şifreniz ile birçok konuda bilgiye ulaşma imkanına sahip olursunuz.

·        Sigorta bilgileriniz, borçluluk durumunuz, emeklilik zamanınız ile ilgili bilgiler dışında sağlık konusunda, trafik konusunda, eğitim konusunda yani devlet ile ilgili birçok konuda online hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

·        Tüm çalışanlar için önemli olan hizmet dökümü almak ve sigortalılık durumunuzla ilgili bilgileri kontrol etmek için rahatlıkla online bağlanarak bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

İnternetin olanaklarından yararlanmak isteyen birçok insan artık sigorta bilgilerine ulaşmak için yine online bağlantı kurarak işlemlerini gerçekleştirmektedir. Böylece en kısa ve pratik yoldan bilgilerine ulaşırken istediği her an bilgilerini kontrol etme imkanına da kavuşmuş olmaktadır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku