Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Hızlı Tanı ve Tedavi Süreci

18 Ocak 2017 Çarşamba 17:18
Hızlı Tanı ve Tedavi Süreci

Diş sağlığı ihmal edilmesi mümkün bir konu değildir. Kimi zaman gecenin bir yarısında, kimi zaman da işlerinizin ortasında ani bir sancıyla irkilirsiniz. Ardı arkası kesilmeyen bu ağrı sizi günlük rutininizden, işinizden alıkoymaya başlar.

 

Diş sağlığı ihmal edilmesi mümkün bir konu değildir. Kimi zaman gecenin bir yarısında, kimi zaman da işlerinizin ortasında ani bir sancıyla irkilirsiniz. Ardı arkası kesilmeyen bu ağrı sizi günlük rutininizden, işinizden alıkoymaya başlar. Kulaktan dolma bilgilerle diş ağrınızı bastırma yoluna gidebilirsiniz. Ancak çok geçmeden diş sağlığının kulaktan dolma bilgilerle korunamayacağını anlayarak, uzman bir hekime ihtiyaç duyarsınız. Bazen de dişinizin neden ağrıdığını kestirmekte zorlanabilirsiniz.

Hızlı Tanı

İltihap mı söz konusu, yoksa dişinizde çürük mü var? Kanal tedavisi mi gerekecek yoksa basit bir ilaç tedavisi ile sorun çözülecek mi? Tüm alanlarda uzman hekimleri bir araya toplayan, işinde uzman, isim yapmış ve köklü bir kurum olan polikliniğinimiz, acil diş tedavisi ihtiyacınıza işte tam da en gerek duyduğunuz böyle zorlu anlarda hazırdır.

Acil diş kliniği arıyorsanız, dişinizdeki ağrı tahammül edilmez bir hal aldıysa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız bir an önce kliniğimize gelip uzman doktorlarımızdan biriyle irtibata geçin. Bazı durumlarda tedavinin erken gerçekleşitirilmesi hastalığın ilerlemesini önlemede yardımcı olacaktır. Hastalar ağrıyı çeşitli ağrı kesiciler ile bastırmaya çalıştıkça aslında tedavinin gecikmesine sebep olmaktadır.

Hızlı Tedavi

Acil diş Ankara merkezli kliniğimizde, sorununuzun kaynağı tespit edilir ve vakit kaybetmeden tedavi uygulanmaya başlanır. Alanında uzman diş hekimleri sizin için en doğru tedavi yöntemini belirler. Kimi zaman kanal tedavisi, kimi zaman iltihabın sonlandırılması için ilaç tedavisi uygulanır. Bazen de çeşitli çene veya diş problemleri ile ilgili uzun süreli tedavilerin başlangıcı gerçekleştirilir. Her şart ve koşulda, ağız ve diş sağlığınız için en geçerli ve hızlı tedavi süreci başlamış olur.

Ağız Sağlığınızı İhmal Etmeyin

Diş sağlığı kesinlikle ihmale gelmez. Çoğu hastalığın başlangıcı da ağız sağlığının ihmal edilmesinden kaynaklanır. Sadece acil durumlarda değil, her zaman rutin kontrollerde diş sağlığına özen gösterilmesi elzemdir. Çok ihmal edilmesi ve kötü sonuçlarla karşılaşılmasına rağmen diş sağlığı ülkemizde hala ihmal edilmektedir ve önemi anlaşılamamaktadır. Web sitemizi inceleyerek uygulanan tedavileri, hizmetleri kolayca inceleyebilir ve muayene için randevu almak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kaporta Ve Göçük İşlemleri
Trafik kazaları günümüzde birçok can kaybına neden olmaktadır. Bu kazaların oluşmasına engel olabilecek...

Haberi Oku