Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Harun Kolçak son 1,5 ayı hatırlamıyor

25 Ekim 2016 Salı 20:28
Harun Kolçak son 1,5 ayı hatırlamıyor

Ünlü sanatçı uzun zamandır hastanede prostat kanseri tedavisi olurken yoğun bakıma bulunduğu sürece oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Prostat kanseri ile mücadele veren ünlü sanatçı Harun Kolçak yoğun bakımda geçrimiş olduğu süre boyunca 1,5 ay serumla yaşadığını ve süre zarfında son dönemini hatırlamadığının ifadesini kullandı.Yapmış olduğu açıklamalarda 3 ayda toplamda 13 ameliyat olduğunu söyledi.

Ünlü sanatçı ile yapılan röportaj'da hiç pişman olup olmadığı sorulduğunda ise tabi ki oldu ifadesini kullandı fakat bunları kafaya takmadığını, eskiden olsa mutlaka takardım ifadelerine yer verdi.Şuan kimseye kırgın olmadığını artık kimseyle sorunu olmadığının yanıtını verdi.

"HER ŞEYDE BİR HAYIR VARDIR"

"Hastanede kaldığı günlerde ziyaretine gelmeyen, vefasız olduğunu farkettiğin insanlar var mıydı?" sorusu üzerine Kolçak, "Oldu, ama kafaya takmıyorum artık. Eskiden olsaydı takardım. Her şerde bir hayır vardır. Onlarla vakit kaybetmek istemiyorum. Daha ne kadar bu dünyada kalacağımızı bilmiyoruz, yapmak istediğim çok şey var. İnsanlara mikrofon uzatıp, şarkı söylemeyi çok özledim. Çok bestem var, çok şarkı sözü birikti" şeklinde konuştu.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bahçe Kapısı İçin Motorlar Nice'de
Bahçeli evde oturanlar, apartman sakinleri ya da işletmeler için her açıdan kontrolleri ellerinde tutmaları...

Haberi Oku