Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Genç bakanın sütyeni ortalığı karıştırdı

13 Kasım 2015 Cuma 06:19
Genç bakanın sütyeni ortalığı karıştırdı

Fransa nın genç bakanlarından birisi olan Vallaud-Belkacem bazı soruları cevapladığı sırada sütyenini göstermekte olan göğüs dekoltesi yüzünden oldukça sert eleştirilere maruz kaldı.

 Fransa'nın genç bakanı Vallaud-Belkacem, "Millet Meclisi'nde soruları cevaplarken sütyenini açık eden göğüs dekoltesi yüzünden sert eleştirilere maruz kaldı.

Fransa’da, Milli Eğitim Bakanı’nın Meclis’te soruları yanıtlarken, sütyenini açık eden göğüs dekoltesi ve sürdüğü ruj ortalığı karıştırdı.

Genç Milli Eğitim Bakanı Najat Vallaud-Belkacem, “Millet Meclisi’nde ortaokul müfredatında yapılacak değişikliklere yönelik soruları cevaplarken, sütyenini açık eden göğüs dekoltesi ve sürdüğü ruj nedeniyle sağcıların sert eleştirilerine maruz kaldı.

BRİGHELLİ’YE SERT TEPKİLER

İngiliz Daily Mail’in haberine göre; sağcı yazar ve siyasetçi Jean-Paul Brighelli, Fas asıllı 38 yaşındaki Bakan’ın “Millet Meclisi’nde sorulara yanıt vermekten kaçınmak için kıyafetini ve mürdüm eriği renkli rujunu ‘perde’ olarak kullandığını” öne sürdü. Fransız dergisi Le Point’teki makalesinde, “Bu, evren kadar eski bir halkla ilişkiler stratejisi. Ballaud-Belkacem’in, Meclis’te hükümete soru sorulurken, kırmızı ruju ve küpeleriyle ‘sis perdesi’ yaratılması amaçlanıyordu” yazan Brighelli’ye Kabine’den sert tepki geldi.

“BUNLAR CİNSİYETÇİ BİR SALDIRI”

Kadın halklarından sorumlu Bakan Pascale Boistard, Brighelli’yi tüm kadınları aşağılamak anlamına gelen ‘cinsiyetçi saldırılar’ yapmakla suçladı. Avrupa Bakanı Harlem Desir de Le Point’e yaptığı açıklamada, Brighelli’nin makalesinin ‘değersiz ve vahim’ olduğunu söyledi.

SOSYAL MEDYADA TEŞEKKÜR ETTİ

Genç Bakan Balkacem ise Boistard’a Twitter üzerinden teşekkür ederek, “Sizleri bu sapık ruhla daha fazla uğraşmamaya davet ediyorum. Çünkü hiç değmez” yazdı.

Balkacem, geçen hafta ortaokul müfredatıyla ilgili planlanan değişiklikleri Meclis oturumunda savunmuştu. Genç Bakan, dantelli siyah sütyeninin ucu elbisesinden görününce, eleştiri oklarının hedefi olmuştu.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku