Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

E – Devlet Şifresi İle Rapor Parası Öğrenme

15 Kasım 2015 Pazar 13:07
E – Devlet Şifresi İle Rapor Parası Öğrenme

Sosyal Sigortalar Kurumu internet sitesi üzerinden veya E – Devlet sistemi üzerinden tüm bilgiler öğrenilebilmektedir.

Rapor Parası

Sigortalı olarak çalışan ve iş göremez raporu alan vatandaşlar işe gitmedikleri dönemlerin ücretlerini sigortadan alabilmektedir. Sigorta parası olarak yönetmelikte olan bu hak kişilerin aylık kazançlarının günlük miktarlarına gelecek olan oranlarda hesaplanmaktadır.

Şifresiz Rapor Parası Sorgulama Sistemi

Günlük ücretin üçte birini oluşturan rapor parası otomatik olarak sigorta kurumunun sitesine düşer veya iş yerleri tarafından direkt olarak sigorta kurumuna gönderilir ve belli bir dönem sonra da bu rapor paraları Ziraat bankası hesaplarına yatırılır.

Rapor paralarının hesaplanması, ne kadar rapor parası alınacağı ve ne zaman alınacağı gibi tüm bilgiler ise sadece internet üzerinden takip edilmektedir. Rapor parası sorgulama sistemi sayesinde kurum binalarına gitmeden sadece internet üzerinden tüm işlemler yapılabilmektedir.

E – Devlet Şifresi İle Rapor Parası Öğrenme

Sosyal Sigortalar Kurumu internet sitesi üzerinden veya E – Devlet sistemi üzerinden tüm bilgiler öğrenilebilmektedir. Şifresiz şekilde öğrenilecek olan bu bilgiler sayesinde ücretlerin ne zaman yatacağı, ne kadar olacağı ve nasıl çekileceği gibi tüm rapor paraları ile alakalı bilgiler öğrenilebilmektedir. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Türkiye'nin İphone Haberleri Sitesi
Günümüzde dünyanın küçülmesini sağlayan internet, özellikle her geçen gün daha fazla gelişiyor olmasından...

Haberi Oku