Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Dövme sildirmek zararlı mıdır? Dövme silinirken acır mı

23 Kasım 2015 Pazartesi 15:42
Dövme sildirmek zararlı mıdır? Dövme silinirken acır mı

Dövme artık son yılların modası niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz peki dövme sildirmek zor mu ,zararı var mı dır?

 Dövme silinmezi zor mu, kolay silinen dövmeler hangileri dir gibi soruları dövme yaptıran veya yaptırmak isteyen kişiler sürekli araştırmaktadır. Dövmeler artık son yıllarda oldukça moda olurken dövme tarihi oldukça uzun yıllara dayanmaktadır. Dövme yapılmasında azda olsa acı vardır ama o kadar rahatsız edici bir durum söz konusu değildir. Önemli olan dövmeyi nerenin yaptığıdır. Temiz ve hijyenik bir yerde yapılması oldukça önemli olmaktadır aksi halde büyük cilt sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

Kolay silinen dövmeler vardır bu dövmeler genel olarak siyah yapılanlar olmaktadır. Kolay bir işlem sonucunda sorunsuz bir şekilde silinebilmektedir. Silinmesi konusu ise profesiyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Silinmesinde bir acı yoktur dediğimiz gibi temiz yerlere yaptırın azıcıkta pahalı olmasında önem vardır. Ucuz dövem silen yerlerden uzak durmanızda fayda vardır. 

Dövme yapından uzak durması gereken kişiler alerjisi olanlar, sedef hastalığı olanlar doktor tedavilerinden sonra yapılıp yapılmamasına karar verilmelidir. Dövme pek özenilecek bir şey olmasa da yapmak isteniyorsa kimse engel olmaz sadece hijyene önem verin yeterli olacaktır. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bahçe Kapısı İçin Motorlar Nice'de
Bahçeli evde oturanlar, apartman sakinleri ya da işletmeler için her açıdan kontrolleri ellerinde tutmaları...

Haberi Oku