Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Doğru E – Posta Servisi

05 Temmuz 2017 Çarşamba 04:45
Doğru E – Posta Servisi

Kurumsal firmalar da e- postaların korunmasınız olması ve iletilecek adrese iletilememesi gibi problemler yaşanabilir. Bünyemizden hizmet aldığınız da ise %100 inbox garantisi ile tüm e- postalar iletilecek olan adreslere sorunsuz ve son derece hızı bir şekilde iletimi yapılır.

Kurumsal firmalar da e- postaların korunmasınız olması ve iletilecek adrese iletilememesi gibi problemler yaşanabilir. Bünyemizden hizmet aldığınız da ise %100 inbox garantisi ile tüm e- postalar iletilecek olan adreslere sorunsuz ve son derece hızı bir şekilde iletimi yapılır.  E- postalar da istenmeyen ve sıkça yaşanan durumlardan bir tanesi spam, adult problemlerin üstesinden gelmekteyiz gerekli olan ve önemli olan e- postaları spam kutusuna değil % 100 inbox garantili inbox kutumuza aktarılır böylece kurumsal firmalar e – postalarını kaybetme ya da silinme gibi problemlerle de karşılaşmazlar. Özel olarak geliştirilen SMTP GATEWAY sistemlerimiz ile daha etkin ve daha akılcı e- posta hizmetleri sunmaktayız.  Böylece e – postalarınıza gelebil ilecek herhangi bir sorun ya da problemler de baştan önlenir. Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı ve daha düzgün e  -postalar sunulur.  E- postalar gerek gönderim sırasın da gerekse alınma sırasında kaybolma ihtimali yüksek olabilir tüm bunların önüne geçmek için sizlere planlı hizmetler sunmaktayız.  

E- Postalarınızı Saklayalım

Çoğu kurumsa firmanın saklaması gereken sözleşme niteliğin de olan bir çok  e- posta olabilir. Bu e- postaları ise sadece e mail kutusu saklayamaz yani bunun için geniş bir saklama hafızasına da sahip değildir.  Tüm önemli yazışmalarınızı ve gerekli tüm evraklarınızı siler adına bizler SMTP GATEWAY sistemlerimiz ile saklamaktayız. Siz de kaybolan e postalarınızdan ve durmadan silinen e postalarınızdan şikâyetçi iseniz % 100 inbox güvencesi ve garantisi ile firmamız bünyesinden hizmet alabilirsiniz.  

Hizmetlerimiz ise Hotmail, yahoo, gmail gibi tüm servisler için de geçerlidir. Yoğun mail trafiğine takılan e postalar geldikleri zaman bir de spam ya da junk kutusuna düşerler. Önemli işler de ya da e postalar da kişiler veya firmalar kendilerine gelen e – postayı görüntüleyemezler bu özellikle kurumsal firmalar için ciddi derece de zaman kaybı anlamına gelir. Tüm bunların önüne geçmek için sizlere hazırladığımız, programlar ve güçlü alt yapımız ile siz değerli kurumsal ya da bireysel müşterilerimizin e posta adreslerin de % 100 inbox hizmeti sunmaktayız. 

Sizde maillerinizin adrese ulaşmasını ve güvende olmasını istiyorsanız 
www.senderwizard.com adresine girebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku