Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Doğal ve Güçlü Ereksiyon

25 Aralık 2017 Pazartesi 13:48
Doğal ve Güçlü Ereksiyon

Cinsellik, erkek için tam manası ile kendisini tatmin etme ve kendisini partnerine tanımlama yeridir.

Cinsellik, erkek için tam manası ile kendisini tatmin etme ve kendisini partnerine tanımlama yeridir. Cinselliğin böyle algılanmasının sebebi ise, yıllardır erkeklere verilmiş olan “sen erkeksin”, “sen lidersin” gazıdır. Bunların etkisi ile bir erkek her zaman kendini kanıtlama çabası içinde olmuştur. Yatakta ise bunun karşılığı partnerini tatmin edebilmektir. Uzun süre sertleşme sağlayabilen erkekler, bu tatmini başarabilmektedirler. Uzun süre ereksiyon sağlayamayan erkekler için ise Çin Topu 4 lü tam da aranılan üründür.

Uzun Süreli Ereksiyonun Sırrı

            Çin Topu 4 lü, uzun süreli ereksiyonlar için ideal bir üründür. Ürün, tabletler halinde satılmaktadır. 4 ve 8 tablet içeren farklı boyutta olan ürünler mevcuttur. Bu ürün, kesinlikle bir ilaç değildir. Doğal bir içeriğe sahiptir ve ilaç yerine kullanılmamalıdır. Ürün, cinsel ilişkiden önce çiğneme yolu ile alınmalıdır. Alındıktan sonra 10 saat ile 24 saat arası boyunca etkisini sürdürecektir.

Anında Etki

            Çin topları, kullanıldığı andan itibaren etkisini gösterebilmektedir. Ürün eczanelerde bulunmamaktadır. Bu yüzden de herhangi bir reçete veya doktor kontrolü gerekmemektedir. Ürünü kullanmadan önce veya kullandıktan sonra herhangi alkollü bir ürün tüketilmemelidir. Ürün 55 yaşından daha yaşlı olan kişilere, kalp rahatsızlıkları olan kişilere tavsiye edilmemektedir. Ürün, garanti ve sürekli bir çözüm değildir. Sadece anlık olarak 10 – 24 saat aralığında sonuç vermektedir. Kesin çözümler için doktor ile görüşülmelidir.

Bu ürünü lisanslı olarak sadece ejzane üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İzole Halı Sistemleri
İnsanlar düşünmüşler, taşınmışlar, son yıllarda araç yakıtlarının çevreye verdiği zararları...

Haberi Oku