Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Çanakkale'de bebeği kaçıranlar bakın kim çıktı...

20 Kasım 2015 Cuma 07:59
Çanakkale'de bebeği kaçıranlar bakın kim çıktı...

Çanakkalede geçtiğimiz gün ikiz bebeklerden erkek olanını muayneye götürüyorum diye alıp kaçıranlar 3 saat sonra bulunmuştu bakın kaçıranlar kim çıktı.

Çanakkale'de doğum yaptıktan kısa bir süre sonra beyaz önlüklü bir şekilde içeri giren kadın ikiz bebeklerin erkek olanını alıp kulak muaynesine götürüyorum diyerek odadan çıkmış ve daha sonra direk çıkış kapısından yanında bir kişi ile kaçmıştı. Hemen alarma geçen polis 3 saat içerisinde bulunmuştu ve nasıl bulunduğuna dair bilgi verilmemişti.

Bebeği çalan kişiler anne Z.Y ve kızı S.Y olduğu bilinirken azmettiricilik olduğu ortaya çıktı. Bebeği çalan kişiler A.Ç adlı bir kadına bebeği verdiklerini ve A.Ç bebeği olmadığı düşük yaptığı ve sağlık sorunlarının olduğunu söyledi. Bebeği çalan kişiler A.Ç bebeği teslim ettikten sonra oda devlet hastanesine 200 metre uzaklıkta bulunan Eserler sağlık merkezine gitti ve burada yakalandığı bildirildi. Bebeği çalan anne ve kız A.Ç ye bebeği teslim ettikleri ve oda sağlık kontrolü için sağlık ocağına gidince yakayı ele verdi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bahçe Kapısı İçin Motorlar Nice'de
Bahçeli evde oturanlar, apartman sakinleri ya da işletmeler için her açıdan kontrolleri ellerinde tutmaları...

Haberi Oku