Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Artstyle Mimarlık-Kuyumcu Dekorasyonları

30 Ocak 2017 Pazartesi 23:56
Artstyle Mimarlık-Kuyumcu Dekorasyonları

İnce, davetkar dizaynları, ışıltılı çağrıları ile tüketiciye hizmet veren kuyumcu ve mücevher dükkanları, birbirinden ünlü markaların göz alıcı tasarımlarını sergilemek için her daim sıcak, her daim aydınlıktır...

 Soğukbulak: “Tasarımın gücü ciroyu artırır” Kuyumcu Dekorasyonları
 
İnce, davetkar dizaynları, ışıltılı çağrıları ile tüketiciye hizmet veren kuyumcu ve mücevher dükkanları, birbirinden ünlü markaların göz alıcı tasarımlarını sergilemek için her daim sıcak, her daim aydınlıktır... Işıkları hiç sönmeyen o nispeten küçük vitrinler bakışlarınızdan sonra sizi de içeri nasıl buyur ediyor; mücevherler gözlerinize neler fısıldıyor, sizi kendilerine nasıl çekiyor; düşündünüz mü hiç?...
Bu ışıltı ve pırıltının ardındaki tasarım çalışmasıdır sizi içeri davet eden. Popüler mücevherlerin zarafet içinde sergilenmeleri, gerekli ışık ve sunum düzenlemelerinin yapılması ehil eller ister.. İşte o ellerden biri de Şerif Soğukbulak
 

 
Soğukbulak’ın 2005’te kurduğu firması Artstyle Mimarlık’ın özel hizmet alanlarından biri de kuyumcu ve pırlanta perakende sektörü.
Yurt içinde olduğu gibi yurtdışında da birçok başarılı projeye imza atan Artstyle Mimarlık Firması’nın Kuyumculuk sektöründeki başarısı tesadüf değil.
Ülkemizin en karlı sektörlerinden biri olan kuyumculuk sektöründe haklı bir gurura sahip Artstyle Mimarlık, bu süreçteki başarısını ve farkını özel hizmet anlayışına borçlu. Yurt içi ve yurtdışındaki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikleri müşterisiyle buluşturan ekibin lideri Şerif Soğukbulak, kuyumcu dükkanlarının ve mücevher mağazalarının dış cephe kaplamaları ve iç dizaynlarıyla farklılık sergilediğine dikkati çekiyor.
 
 Kuyumcu Dekorasyon Örneklerinden ;
Aşağıda Artstyle Mimarlık tarafından yapılmış bazı kuyumcu mağazaları için görseller bulunmaktadır.


 
 


 

 
Tasarımın, mağazanın konumuna göre; avm içi, köşe, ara mekan vb. ayrıntılara göre değişkenlik kazandığını vurgulayan Soğukbulak;


“Dış tasarımdaki başarı insanları dükkan içine çekerken, iç tasarımdaki başarı ciroyu arttırır” diyor.
 
Kalite ve estetiği ön planda tutarak hizmet veren Artstyle Mimarlık Firması alanlarında uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip. Ekip, tecrübeli mimar, iç mimar, inşaat mühendisi ve teknik elemanlardan oluşuyor. Ekibin lideri ve firmanın kurucusu İnşaat Mühendisi Şerif Soğukbulak, kaliteli yaşam ve iş alanları sunabilmek için aralıksız çalıştıklarını vurguluyor.
Tasarımını yaptığı mobilya ve tüm ahşap elemanlarını kendi bünyesindeki 2000 m2’lik fabrikasında üreten firma, özellikle kuyumcu ve pırlanta perakende sektöründe öncü. Almanya Stuttgart’ta Avrupa’nın en büyük kuyumcu mağazasının tasarımını yapan Artstyle MimarlıkAnchor ekibi, müşteri memnuniyeti ile birlikte ulusal ve uluslararası kabul görmüş değer ve standartlara uygun olarak optimum kaynak kullanımıyla hızlı ve zamanında teslim edilen projeler üretiyor.
Almanya’yı takiben, Belçika, Fransa ve İsviçre’de de başarılı uygulamalara imza atan Artstyle Mimarlık başarı basamaklarını hızla tırmanıyor.
 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku