Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Aracımın hasar sorgulamasını plakadan yaptırabilir miyim?

07 Kasım 2015 Cumartesi 04:14
Aracımın hasar sorgulamasını plakadan yaptırabilir miyim?

Daha çok ikinci el araba alacak kişilerin dikkatle üzerinde durması gereken plakadan hasar sorgulama işlemleri ile siz de daha sağlam, hasarsız araç alabilirsiniz.

Daha çok ikinci el araba alacak kişilerin dikkatle üzerinde durması gereken plakadan hasar sorgulama işlemleri ile siz de daha sağlam, hasarsız araç alabilirsiniz. Birçok ikinci el araç satıcısı daha fazla para kazanmak için aracın hasarlı olup olmadığını ya da hasarın ne derece olduğunu saklayabilir. Tramer kayıtlarından rahatlıkla sorgulayabileceğiniz hasar durumlarını isterseniz online sistemden isterseniz sms ile kısa mesaj yoluyla öğrenme imkanına sahip olursunuz.

Plakadan hasar sorgulama nasıl yapılır?

·        Plakadan hasar sorgulama işlemi için isterseniz sms yoluyla cep telefonlarınızdan isterseniz internet üzerinden www.tramersorgu.com sisteme bağlanarak rahatlıkla hasar sorgulama yapabilirsiniz.

·        İnternet üzerinden sisteme giriş yaptıktan sonra hasarlı olup olmadığını ya da ne kadar hasara sahip olduğu öğrenmek istediğiniz aracın ya da araçların plakasını yazarak plakadan hasar sorgulama işlemi yaptırabilirsiniz.

·        İsterseniz sms yoluyla kısa mesaj şeklinde 5664’e aracın plaka numarasını yazarak aynı bilgileri cep telefonu sms yoluyla da 4 TL ücret karşılığı öğrenebilirsiniz.

İnternet üzerinden ya da sms kısa mesaj yoluyla plakadan hasar sorgulama işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Sadece hasar sorgulama değil, bunun dışında kaza, poliçe durumu, şasi durumu, motor durumu, kaç kaza geçirdiği, poliçesinin ne zaman biteceği gibi bilgileri de alabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku