Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Ankara Kalkan Balık Restoran

09 Eylül 2017 Cumartesi 01:13
Ankara Kalkan Balık Restoran

Ankara kalkan balık restoran ankara balık restoranları arayışı içerisindeyken bulduğum bir mekan oldu. Ankara balık restoranlarını çok detaylı bir araştırma içerisinde iken ankara kalkan balık restoranun çok fazla övüldüğüne ve sürekli olarak tavsiye edilmesinden dolayı çok merak ettim.

Ankara kalkan balık restoran Ankara balık restoranları arayışı içerisindeyken bulduğum bir mekan oldu. Ankara balık restoranlarını çok detaylı bir araştırma içerisinde iken ankara kalkan balık restoranun çok fazla övüldüğüne ve sürekli olarak tavsiye edilmesinden dolayı çok merak ettim. Aile dostları ile çıkacağımız yemeğin iyi bir yer olması için epey bir araştırma yaptım.bu mekana gittiğimizde de gerçekten çok iyi bir tercih yaptığımı çok iyi anlamış oldum.

Hem mekanın ferahlığı ve kullanışlı olması olsun hem de aynı zaman da yemeklerinin çok fazla lezzetli olması olsun kesinlikle bizim favori mekanımız haline geldi ve sık sık gitme kararı aldık. Gittiğimiz de bizi orada kapı da güler yüzlü ve de aynı zaman da çok fazla sıcak kanlı çalışanlar karşıladı. Bu duruma çok memnun olduk. Bir de buna ek olarak mekanın havası da çok iyi geldi bize. Dekorasyonu mimari yapısı olsun balıkçı havasını aldık ve kafamızı dağıttık. Bir de eş dost arasın da sigara içenlerin olmasından kaynaklı olarak mekanda sigara içilen bir alan varmış ve buraya oturduk.Eş dost sürekli sürekli masadan kalkıp sigaraya çıkmak zorunda kalmamasından kaynaklı olarak masa başın da güzel sohbetler yapma şansı içerisine girdik. Buranın meşhur kalkan balık çok fazla sipariş edildi. Bir de buna ek olarak menü de Fava,Girit ezme,Kuru Domates,Atom(Yoğurt üzerine kuru kırmızı biber kızartması),Kalamar tava,Karides Güveç,Karides Izgara,Dil balığı,Dil sarma,istavrit,deniz levreği,genel olarak mezeleri ve bir çok balık çeşidi ile bunlar da aile dostlarımız arasından tercih edildi. Hem gözlerimiz doydu hem de midelerimiz doydu.

Gerçekten Ankara rakı balık denilince akla ilk gelmesi gereken ankara kalkan balık restoran olmalı diye düşünüyorum. Biz çok keyifli vakit geçirdik. Mekanın gece 1 de kapanıyor olması da keyfimizi uzun uzun sürdürmemiz açısından çok iyi oldu. Gecenin sonun da yediğimiz kaymaklı incir tatlısı ile de keyifli gecemizi tatlı sonlandırdık. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku