Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Ali Koç’tan Başkanlığa Büyük Adım

27 Eylül 2017 Çarşamba 18:26
Ali Koç'tan Başkanlığa Büyük Adım

2018 olağan genel seçiminin resmi başkan adaylarından biri olan Ali Koç, dün gece 1907 Fenerbahçe Derneği başkanlığından istifa etti.

2018 olağan genel seçiminin resmi başkan adaylarından biri olan Ali Koç, dün gece 1907 Fenerbahçe Derneği başkanlığından istifa etti. 25. Yılına giren 1907 Fenerbahçe Derneği’nin 13 yılında başkanlık görevini icra eden Ali Koç, “25. Yılımızın kutlama konuşmasında fark ettim, 13 yıldır başkanım, bu derneğin icra faaliyetleri hayatının yarısından daha fazla süresinin başkanlığını yapmışım. Özür dilerim, çok durmuşum” ifadelerini kullandı. İstifa etmesinin sebebini açıklayan Ali Koç, “sizde biliyorsunuz ki 2018 olağan genel seçimin adayıyım. Bu adaylığın daha şeffaf ve etik zeminde yapılabilmesi için sizden izin istiyorum. Bu süreçte 13 yıldır başkanlığını yürüttüğüm 1907 Fenerbahçe Derneği’nin zarar görmesini asla istemem” ifadelerini kullandı.

Medyadan Tepkiler Gecikmedi

Gerek sosyal medya gerekse de görsel ve yazılı medya Ali Koç’un konuşmasına ilgi duyarken genellikle olumlu görüşler ortaya atıldı. Fenerbahçeli taraftarlar ve ünlüler Ali Koç’un konuşmasına çok mutlu olurken, Aziz Yıldırım’ı desteklediği bilinen muhabir ve ünlülerden tepki gelmedi.

Fenerbahçeliliği ile bilinen ünlü şarkıcı Alişan sosyal medya hesabında, “2018 Mayın ayında yapılacak seçimden umutluyum. İnşallah Ali Koç Fenerbahçe başkanı olacak, olmalı” ifadelerini kullandı.

Ali Koç’un adaylığını açıklaması üzerine Fenerbahçe kongre yapısını iyi bilen spor yazarları durumu değerlendirdi. NTV Spor’da Kırmızı Çizgi programında konuşan Serdar Ali Çelikler, “Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım bırakmadığı sürece Aziz Yıldırım kazanır. Şu an kongre üyesi olan kişilerin %95’i Aziz Yıldırım zamanında kulübe üye olmuş kişilerdir.

Ayrıca şu an Fenerbahçe’den yararlanan kişilerin tamamına yakını Aziz Yıldırım olmadan bir hiçtir. Bu nedenle Fenerbahçe kongresi Fenerbahçe değil, Azizbahçedir. Stada sandık koysan %99 Ali Koç çıkar ancak kongrede Ali Koç’un şansı bulunmuyor” ifadelerini kullanarak Ali Koç’un kongre yapısı nedeniyle seçimdeki şansının çok az olduğuna vurgu yaptı. Futbol camiasindaki en güncel haberleri ve en yüksek oranları Superbetin sitesinde bulabilir, yüksek kazançlar kazanabilirsiniz.

Kaynak: bahistahmin.co

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Günün Banko İddaa Kuponları
Şans oyunlarının bizim için artık iyi bir gelir kapısı olduğu belirtelim.

Haberi Oku