Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Ak Parti darbe provası yaptığı iddia edildi!

24 Ekim 2016 Pazartesi 08:12
Ak Parti darbe provası yaptığı iddia edildi!

15 Temmuz darbe gecesinde AK Parti'nin darbe provaları yaptığı iddia edildi ve kısa sürede organize olan AK Parti teşkilatının kafaları karıştırdığı dile getirildi.

 Türkiye'de milyonların sokağa dökülmüş olduğu 15 Temmuz gecesi için Abdülkadir Selvi yapmış olduğu bir açıklamada Ak Parti darbe provası yaptığını söylemesi üzerine AK Parti teşkilatı başkanı olan Mustafa Ataş'tan kısa sürede yanıt geldi.

15 Temmuz gecesi AK Parti teşkilatının çok kısa bir süre içerisinde hemen organize olması bu darbeye karşı durmasının kafaları karıştırdığı söylenmesi üzerine teşkilat başkanı tarafından net bir yanıt geldi.

İLK TALİMAT 22.25'TE

Başbakan Yıldırım'ın saat 22.25'te kendilerini aradığını ve teşkilatların meydanlara çıkması talimatını verdiğini söyleyen Ataş, yarım saat içinde tüm illere ulaştıklarını belirtti.

30 MİLYON MESAJ ÇEKİLMİŞ

Süleyman Soylu, Abdulhamit Gül ve Ömer Çelik gibi AK Parti kadrolarını iyi bilen isimlerin sürekli olarak teşkilatla, belediye başkanlarıyla irtibat kurup, sevk ve idare ettiklerini ifade eden Ataş, o gece 30 milyon mesaj çekildiği bilgisini aktardı.

İlk mesajda, “Bugün demokrasiye sahip çıkma günüdür, tüm üyelerimiz il ve ilçe teşkilatlarımızda Türk bayraklarını alıp teşkilatlarımızla buluşuyoruz” deniliyor.

 9 milyon üyeleri olduğunu o gece 3 milyon üyeye mesajların ulaştığını aktaran Ataş, “Teşkilatlarımıza talimat versek 1 saat içinde milyonları sokağa dökecek gücümüz var” diyor.

ERDOĞAN'IN LİDERLİĞİ

 O geceye ayrıntıları veren Selvi, Ataş'ın Erdoğan'n liderliğine vurgu yapan sözlerini aktardıktan sonra yazısını böyle tamamlıyor:

"Peki Erdoğan’ın çağrısıyla bu insanları ölümü göze alıp, darbeye karşı direnmeyen iten duygu neydi? Onun sırrı da Erdoğan’ın liderliğinde gizli."
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bahçe Kapısı İçin Motorlar Nice'de
Bahçeli evde oturanlar, apartman sakinleri ya da işletmeler için her açıdan kontrolleri ellerinde tutmaları...

Haberi Oku