Yazarlar Astroloji
Gündem:
Gündem

Ağrı'da düğün yemeğinde 200 kişi zehirlendi

24 Ekim 2016 Pazartesi 06:53
Ağrı'da düğün yemeğinde 200 kişi zehirlendi

Doığubeyazıt ilçesinde yapılan bir düğünde verilen yemek sonrasında köyde bulunan toplamda 200 kişi zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

Ağrı ilinin Doğubeyazıt ilçesinin Dolaklı köyünde Cuma akşamı başlayan bir düğün bugün gece yarılarında bitti.Düğüne katılan 200 kişi dağıtılan tavuk döneri yedi.Yenen yemekten bir süre sonrakarın ağrısı ve mide bulantısı yaşayan davetliler hemen Doğubeyazıt devlet hastanesine kaldırıldılar.

Hastaneye kaldırılan 200 kişi için personel yetmezken hemen izinli olan tüm hastane yetkilileri çağırıldı.Hastane içerisinde bulunan 200 kişi ile birlikte hiç bir ünitenin boş kalmadığı görüldü.Hastaneye kaldırılan köylüler ikisinin durumu ağır olduğu bilgisine ulaşıldı.

Köylülerin hastanede tedavilerinin sürdüğü ve bu köy içerisinde 2 haftada 4 kere zehirlenme yaşandığının altı çizildi.Bu iki haftalık zaman diliminde 400'e yakın kişinin zehirlendiği ve 1 kişinin ise hayatını kaybettiği belirtildi.Aynı zamanda basın haberi yapmaya çalışmış olduğu sırada saldırılara maruz kaldı.
 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Türkiye'nin İphone Haberleri Sitesi
Günümüzde dünyanın küçülmesini sağlayan internet, özellikle her geçen gün daha fazla gelişiyor olmasından...

Haberi Oku