Yazarlar Astroloji
Genel

Yapımcıyı sevgilisi darp etti

25 Ekim 2016 Salı 09:07
Yapımcıyı sevgilisi darp etti

Yapımı olan Elin Ecealp sevgilisi olan Özgür Özer'den ciddi anlamda şiddet görmesi nedeniyle almış olduğu darp raporu ile dava açtı.Özer'e açılan dava da ise 5 yıla kadar hapis istemi ile yargılanacak.

Ünlü film yapımcısı Elin Ecealp, sevgilisi Özgür Özer ile birlikte yaşıyordu. Çift, 14 Mayıs günü yapımcı Galip Güner'in evine eğlenmek amacıyla gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde, Ecealp-Özer çifti arasında tartışma başladı. Grup arkadaşları çifti sakinleştirmeye çalışsa da tartışma bir müddet sonra kavgaya dönüştü. Özgür Özer, sevgilisi Elin Ecealp'i darp etmeye başladı.

Galip Güner ve Ecealp'in arkadaşı Atiye Yiğit ikili arasında yaşanan kavgaya müdahil oldu. Güner, arkadaşı Ecealp'i darp eden sevgilisine eline geçirdiği sopa ile vurmaya başladı. Özer ise eşyalara zarar vererek evden uzaklaştı. Yaşanan arbede sonrası Özer, Ecealp'i arayarak yaşanan durumu medyada deşifre edeceğini söyleyerek şantaj yoluyla yüklü miktarda para istemeye başladı. Bunun üzerine savcılığa başvuran ünlü yapımcı, sevgilisinden şikâyetçi oldu. İstanbul Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yürütülen soruşturma sonunda, Özgür Özer'in, Elin Ecealp'i darp ettiği, yaşanan darp sırasında Ecealp'in arkadaşlarının da Özer'i darp ettiği ve ardından Özer'in şantaj yoluyla para istediği belirtilen bir iddianame hazırlandı. 

ŞANTAJ YAPTI

İddianamede; Elin Ecealp, Özgür Özer, Galip Güner ve Atiye Yiğit müşteki- şüpheli olarak yer aldı. Elin Ecealp, Galip Güner ve Atiye Yiğit hakkında "basit yaralama" suçundan birer yıla kadar hapis cezası istenirken, Özgür Özer hakkında "basit yaralama, malazarar verme ve şantaj" suçları kapsamında 5 yıla kadar hapis cezası istendi. Dava, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek. 

SABAH
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Acıbadem macunu satış fiyatı nedir?
Acıbadem macunu satın alacak kullanıcılar 64 TL’den başlayan fiyatlar ile datcaacibadem.gen.tr üzerinden...

Haberi Oku