Yazarlar Astroloji
Genel

Orkinos balığının içinden cinsel organ çıktı

06 Ekim 2016 Perşembe 07:16
Orkinos balığının içinden cinsel organ çıktı

Bu inanılması güç olay Amerika'da yaşanırken genç bir balıkçı çıkmış olduğu balık avında 37 kiloluk dev bir orkinos yakalaması sonucunda balığı temizlemiş olduğu sırada gözlerine inanamadı.

Amerika'da balıkçı olan bir genç hayatının unutamayacağı bir olay ile karşılaştı. Jerry Masterson adlı genç balıkçı Florida'nın Tampa Bay açıklarında sarı yüzgeçli37 kilo ağırlığında bir orkinos yakaladı ve oldukça büyük olması ile tutmanın büyük bir sevincini yaşadı.

Balıkçı Jerry Masterson botun güvertesinde temizleme kararı aldı ve karşılaşmış olduğu manzara ile değşete düştü.Baş kısmından itibaren omurgasına kadar kestikten sonra inanılmaz derecede çürümüş bir et kokusu geldiğini ifade eden balıkçı midesinden gelen kötü kokudan oldukça tiksindiğini ifade etti.

Balığın midesini tamamen açtığında ise gözlerine inanamadı ve bir insana ait olan penis ve testisleri vardı.Genç balıkçı hemen karaya dönerek polislere haber vermesi sonucunda cinsel organlar araştırmacılara teslim edildi.Bu olayın ise büyük ihtimal "Tampa körfezlerinde atılan muhtemel bir cinayetin cinsel organı olduğu ve bunun ise dev orkinosun yedi üzerine durulduğu" belirtildi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Acıbadem macunu satış fiyatı nedir?
Acıbadem macunu satın alacak kullanıcılar 64 TL’den başlayan fiyatlar ile datcaacibadem.gen.tr üzerinden...

Haberi Oku