Yazarlar Astroloji
Ekonomi:
Ekonomi

Çiftçilere Kredi Veren Bankalar

05 Haziran 2017 Pazartesi 17:19
Çiftçilere Kredi Veren Bankalar

Çiftçilik ile geçim sağlayan kişiler için banka kredileri büyük kolaylık sağlıyor. Hasat dönemine kadar olan gereksinimlerini gidermelerini kolaylaştırıyor.

Çiftçilik ile geçim sağlayan kişiler için banka kredileri büyük kolaylık sağlıyor. Hasat dönemine kadar olan gereksinimlerini gidermelerini kolaylaştırıyor. Çiftçi kredisi veren bankalar da bu konuda farklı uygulamalar mevcut. Bazı bankalar para olarak kredi verirken bazıları zaruri ihtiyaçların karşılanması için kredi kartı tarzında krediler sunabiliyor.

 

Sizler için bu konuda farklı alternatifleri topladık:

 

Ziraat Bankası; KrediÇekerken başlıca kuruluş amacı Türk üreticisini desteklemek olan banka sizlere, özellikle tarım ve hayvancılık ile uğraşan müşterilerine özel değişik kredi seçenekleri sunmakta. İsterseniz hasat zamanında ödemesini göndereceğiniz bir kredi kartı alabilirsiniz. Bu şekilde tanımlanan limitiniz tutarında alışverişlerinizi bu kart ile gerçekleştirebilir isterseniz de kredinizi nakit şeklinde alarak ödemesini hasat zamanına erteleyebilirsiniz. Bunun yanında eşit vadeli biçimde de dilediğiniz vadelere göre istediğiniz krediyi almanız mümkün.

 

Şekerbank: Eskiden pancar üreticilerini desteklemek için kurulmuş olsa da son zamanlarda tüm bireysel bankacılık işlemlerini halledebileceğiniz bir banka olan Şekerbank, çiftçilik ile uğraşanlara özel, istedikleri şekilde vade seçenekleri, kredi imkanları sunmaktadır.

 

Denizbank; KrediÇekerken tarımla uğraşanlar için özel olarak hazırlanmış kredi seçeneklerinden biri de Denizbank. Bu banka hem taksitlendirme hem de belirlenen vadede tek ödeme yapma biçiminde kredi opsiyonlarına sahip.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Türkiye'den İran'a tren hattı kuruluyor

Haberi Oku