Yazarlar Astroloji
Ekonomi:
Ekonomi

Bahçeşehir Konut Projeleri, Akzirve Strada Projesi

04 Mart 2017 Cumartesi 23:30
Bahçeşehir Konut Projeleri, Akzirve Strada Projesi

İstanbul ilinin yükselen semtlerinden biri olan Bahçeşehir semtinde Bahçeşehir konut projeleri kapsamında yer alan projede toplamda 2500 konut sayısı planlanmaktadır.

 İstanbul ilinin yükselen semtlerinden biri olan Bahçeşehir semtinde Bahçeşehir konut projeleri kapsamında yer alan projede toplamda 2500 konut sayısı planlanmaktadır. 105000 metrekarelik geniş arazi kapsamında konutların yapımı düşünülmektedir. Konut tipleri olarak 1+1 den 4+1 ekadar yükselen konutlar bulunmaktadır Teslim tarihi olarak Aralık 2018 tarihi olarak belirlenen sürede konutlar teslim edilecektir. Bu teslim tarihinden itibaren konutlar sahiplerinle buluşacaktır. Metrekare alanı olarak 59 metrekareden 243 metrekareye kadar uzanan genişlikleriyle konutlar bulunmaktadır. Tercihe göre istenilen genişlikte konuta proje ayrıcalığı ile sahip olmak için geç kalmadan başvuru yapabilirsiniz. Çok geç kalmadan siz de bu güzel semtte konut sahibi olabilirsiniz.

Proje Hakkında

Geniş kapsamda pek çok olanaklar sunan ve 3 etaptan oluşan Akzirve Strada Projesi kapsamında konutlar dışında bağımsız olan ticari alanlarda yer kaplamaktadır. Tasarım olarak tanınmış mimarlardan Bünyamin Derman adını taşıyan projede 747 konut ilk etap olarak satışa sunulmuştur.

Akzirve projesi sadece ev sahibi olmak isteyen kişilerin değil yatırım sahibi olmak isteyen kişiler için de bulunmaz bir fırsattır. İlk etaplarda 1500 civarında olan birim fiyatlar şimdim 4 bin TL civarındadır. Fiyatların kısa sürede artış göstermesi konum itibari ile yerin değerli olmasıdır. Konum olarak 3. Havalimanına yakınlık ve Yavuz Sultan Selim Köprüsüne yakınlık önemli bir yer tutmaktadır.

Ödeme seçeneklerine bakacak olursak 40 ay sürede ödeyecekler için farksız ödeme imkanı sunulmakta, peşin ödemelerde de % 10 a varan indirim söz konusudur.

Proje Olanakları

Değerli olan Akzirve Strada kapsamında yer alan proje olanakları ile konut sahipleri için mükemmel fırsatlar sunuluyor. Proje kapsamında yer alan olanaklar şunlardır:

·         Site içinde açık ve kapalı yüzme havuzu

·         Çocuk oyun alanları

·         Çocuk yüzme havuzu

·         Fitness merkezi

·         Kameralı güvenlik sistemi

·         Yürüyüş parkuru

·         Kapalı otopark

·         Bina içinde ankestra beyaz eşyalar

·         Balkon

·         Ebeveyn banyosu

·         Isı pay ölçer

·         Merkezi ısıtma

·         İnşaat teknik özellikler olarak Deprem yönetmeliğine uygunluk

·         Yalıtım yönetmeliğine uygunluk

·         Yapı denetimi tamamlanmış

·         Zemin etüdü yapılmış olarak proje yapılandırılmıştır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dış ticaret açığı artmaya devam ediyor...
Bakanlık tarafından alınan verilere göre Ağustos ayı baz alındığında dış ticaret açığının önceki...

Haberi Oku