Yazarlar Astroloji
Ekonomi:
Ekonomi

Astropay İle Alışverişte Hızlı Ödeme Sistemi

15 Mayıs 2017 Pazartesi 21:56
Astropay İle Alışverişte Hızlı Ödeme Sistemi

Astropay nedir? Küreselleşmeyi hızlandıran internetle birlikte alışveriş dünyasının da sınırları kalktı ve dünyadaki tüketim hacminde ciddi bir artış oldu. Kredi kartı sistemi ise bu hızlı gelişimi sağlayan başlıca etkendir.

            Astropay nedir? Küreselleşmeyi hızlandıran internetle birlikte alışveriş dünyasının da sınırları kalktı ve dünyadaki tüketim hacminde ciddi bir artış oldu. Kredi kartı sistemi ise bu hızlı gelişimi sağlayan başlıca etkendir. Bununla birlikte yeni bir sistem olarak dünya piyasasına dahil olan astropay satın al sayesinde bu logo bulunan her siteden güvenli ve hızlı bir alışveriş imkanı doğmuştur. Astropay bir nevi sanal kart olup ücret karşılığında herkes tarafından satın alınabilmektedir. Kartlar ise 11, 17, 550 ya da 1100 dolar gibi farklı miktarlarda kontör satın almak isteyen kişilere ücret mukabili verilmektedir. Sanal kart olduğundan herhangi bir fiziki kart basılarak adrese de yollanmaz. Sadece site alışverişlerinde kullanılabilecek şifre pin kodları verilerek tüketim harcamalarının yapılması sağlanır.

 

            Astropay alışveriş kartı nasıl alınır? Bunun için https://www.astropay.com.tr sitesinden kart başvurusu yapmak yeterlidir. Sitede canlı destek hattı da olmak üzere tüm işlemler güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için ‘Hesap Numaralarımız’ yazan yere tıklanarak canlı destek hattına dahil olunur ve kartı satın alacağınız banka hesap numaraları öğrenilebilir. Bu başvuruda kartın ne kadar kontör içereceğini ise müşteri karar verecektir. 11 dolar alt limit olmak üzere 1100 dolar üst limitine kadar sanal kart seçenekleri mevcuttur. Bir bakıma kontörlü hatların sunduğu sisteme benzer bir çalışma düzeni vardır. Astropay kartını aldığınız gün pin kodu size verileceğinden aynı gün işlemlere başlayabileceğiniz gibi, istediğiniz başka bir tarihte de kontör harcayabilirsiniz. Burada önemli olan husus alışveriş yapmak istediğiniz sitede AstroPay logosunun mutlaka olmasıdır. Diyelim ki, limitiniz yetmedi, yine aynı şekilde kart dolumu yaparak adeta kredi kartı gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. kredi kartı ile astropay al sayesinde istediğiniz siteden çok güvenli bir şekilde harcamanızı yapabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Dış ticaret açığı artmaya devam ediyor...
Bakanlık tarafından alınan verilere göre Ağustos ayı baz alındığında dış ticaret açığının önceki...

Haberi Oku