Yazarlar Astroloji
Eğitim:
Eğitim

Mydome İstanbul Kız Yurdu

01 Nisan 2017 Cumartesi 12:18
Mydome İstanbul Kız Yurdu

Merkezi konumu yanında geniş faaliyet alanları ile Mydome kız öğrenci yurdu, öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi amaçlıyor.

Merkezi konumu yanında geniş faaliyet alanları ile Mydome kız öğrenci yurdu, öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmeyi amaçlıyor. Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan Mydome, öğrenci görüş ve talepleri doğrultusunda ilerleyen ilk firmadır. 24 saat kesintisiz sıcak su, internet bağlantısı ve hizmetleri ile Mydome İstanbul kız yurdu, öğrencilere evlerindeki konforu sunar. 24 saat canlı çift güvenlik, otomatik kartlı kapı sistemi ve açılır kapanır kepenk sistemi ile yurt binası korunur.

Yurt içerisinde 2 etüt odası, 1 derslik , kütüphane ve bilgisayar odası bulunur. Ultra lüks bir tasarıma sahip olan üniversite içerisinde kısaca bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği tüm unsurlar yer almaktadır. Mydome yurdu lüks yapısı yanında oldukça hesaplı fiyatlara sahip olan bir kuruluştur. Bu sebeple İstanbul’un en sık tercih edilen yurtlarından biridir. Mydome kız yurdu çevresinde 10 üzerinde üniversite bulunur. Bu sebeple öğrenciler üniversitelerine ulaşım sağlarken herhangi bir zorluk çekmeyeceklerdir.

Mydome İstanbul Kız Yurdu bina konforu, lüks yurt odaları , hesaplı fiyatları ve tam zamanlı hizmet anlayışı ile dikkat çekmektedir. Mydome kız yurdu hakkındaki sorularınızı 7/24, yurt binası çağrı merkezini arayarak sorabilirsiniz. Üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarına hitap edebilecek faaliyet alanları ile donatılmış olan yurt, öğrencilerine evlerindeki konforu sunmaya devam ediyor. Yurt binaları içerisinde öğrencilerin bireysel temizliklerini aksatmamaları üzere 2 adet çamaşırhane bulunmaktadır. İstanbul Üniversitelere yakınlık derecesi

https://www.kizyurtlariistanbul.com/tr/sayfa/5-universitelere-yakinlik
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Açıköğretim Sınavlarına Hazırlanma
Açıköğretim öğrencileri güz ve bahar dönemi olmak üzere her yıl 2 adet arasınav ve 2 adet dönem sonu...

Haberi Oku