Yazarlar Astroloji
Eğitim:
Eğitim

Kız Yurdu İstanbul

28 Mart 2017 Salı 11:40
Kız Yurdu İstanbul

Çağdaş, nesnel düşünce yapısına sahip , duyarlı ve öğrenci ihtiyaçlarını ön planda tutan Akdeniz kız öğrenci yurdu mükemmel bir hizmetin öğrenci kayıt devamlılığını arttıracağının bilincindedir.

51 yıllık deneyimi ile Akdeniz kız öğrenci yurdu, alanındaki en iyi kuruluşlardan biridir. Güvenilir ve yüksek kalitede bir hizmet sunabilmek yurt yöneticilerinin birincil misyonudur. Seçeceğiniz yurdun en 5-10 yıldır sektörde hizmet veriyor olması oldukça önemlidir. Uzun süredir sektörde hizmet vermekte olan yurt çalışanları öğrencilere nasıl bir hizmet sunmaları gerektiği konusunda gerekli bilgiye sahip bireyler olacaklardır. Seçeceğiniz yurt binasının sağlam ve merkezi bir konumda bulunması da oldukça büyük önem taşımaktadır. Akdeniz kız öğrenci yurdu çevresinde 15 üzerinde üniversite bulunur ve yurt binası bu üniversitelere sadece yürüme mesafesi uzaklığında konumlandırılmıştır. Yurt odalarının steril ve kaliteli olması da aynı oranda önemlidir. Ultra lüks odaları ve faaliyet alanları ile Akdeniz kız öğrenci yurdu öğrencilerin tüm beklentilerini karşılayabilmektedir. 

Akdeniz Kız yurdu İstanbul şubeleri, modern tasarımları ve hesaplı fiyatları ile yurt arayışı içerisinde olan öğrencilerin ilk tercihi konumundadır. Hizmet kalitesini maksimum seviyede tutarak öğrencilerin memnuniyetini sağlamayı amaçlayan yurt içerisinde 50 üzerinde personel bulunur. Bu personeller öğrencilere 7/24 hizmet sunabilirler. Akdeniz Kız Yurdu İstanbul şubesinde öğrencilerin başarılarına katkı sağlayabilmek amacıyla etüt odaları, atölyeler, kütüphaneler, derslikler , bilgisayar odaları ve sessiz bireysel odalar bulunur.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Açıköğretim Sınavlarına Hazırlanma
Açıköğretim öğrencileri güz ve bahar dönemi olmak üzere her yıl 2 adet arasınav ve 2 adet dönem sonu...

Haberi Oku