Yazarlar Astroloji
Dünya:
Dünya

Rusya'da seçime şaibe karıştığı iddia edildi

20 Eylül 2016 Salı 10:21
Rusya'da seçime şaibe karıştığı iddia edildi

Rusya'da hafta sonu yapılan Duma seçimlerinde Putin'in partisi almış olduğu yüzde 54.3 lük oy ile büyük bir zafere imza attıydı ki ortaya çıkan bir video kaydında ise "seçime şaibe karıştığı" iddiasını ortaya çıkardı.

Rusya'yı şok eden bir görüntünün ortaya çıkması ise seçime şaibe karıştığı iddia edildi.Hafta sonu Rusya'da gerçekleştirilen Duma seçimlerinde yüzde 5.4.3 lük bir oran ile Putin'in Birleşik Partisi durumu garantilemiş olduğu görüldü.

Duma seçimlerine şaibe karıştığı ise İngiliz Daily gazetesinin internet sitesinden vermiş olduğu bir video görüntüsü ile  sandık görevlilerinden birisi elinde bulunan oy pusulasını oy sandığına attığı görülüyor.Henüz hangi oy merkezinin olduğu ortaya çıkmazken Putin'in partisi bu zaferin ardından büyük bir tartışma konusu oldu.

Yapılan bu seçim sonrasında 2018 yılında gerçekleştirilecek olan devlet başkanlığı seçimlerinde de Putin'in bir kez daha seçilmesinin garanti olduğu gözüyle bakılıyor. Seçim sonrası şaibe sıkandalı git gide Rusya'da büyük bir yankı uyandırmaya başladı.Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adrian Galloway tarafından skandal açıklama
Pentagon Sözcüsü Binbaşı Adrian Galloway “Münbiç karşılıklı işbirliğiyle halledilebilir, çözüm...

Haberi Oku